У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Жителі Землі можуть обрати назви 305 планет і зірок  Русская версия

Жителі Землі можуть обрати назви 305 планет і зірок
Архів новин

На сайті Міжнародного космічного союзу (IAU) з’явилася інформація про те, що у всіх охочих буде можливість дати назви 305 екзопланетам і зіркам з 260 систем. До списку увійшли небесні тіла, відкриті до кінця 2008 року.

Наразі всі планети за межами Сонячної системи, про які йдеться, а також зірки, навколо яких вони обертаються, мають лише абревіатури з букв і цифр. З повним списком небесних тіл можна ознайомитися на сайті www.NameExoWorlds.org.

Повідомляється, що у вересні 2014 року стартує конкурс, у якому візьмуть участь представники астрономічних клубів і некомерційних організацій. Бажаючим потрібно буде зареєструватися на порталі IAU. У жовтні будуть відібрані 20-30 екзопланет, а в грудні учасники конкурсу отримають можливість дати назви обраним небесним тілам, обґрунтувавши своє рішення детальною аргументацією.

Зазначимо, що кожен учасник зможе обрати тільки одне небесне тіло. Також, за деякими даними, з березня 2015 року в конкурсі зможуть взяти участь усі бажаючі. Його результати оголосять у ході 29-ї генасамблеї Міжнародного астрономічного союзу в Гонолулу в серпні 2015 року.

За словами організаторів, мета конкурсу – популяризація астрономії і надання небесним об’єктам назв, які відображали б усю множинність культур на Землі.

За матеріалом Фонтанка.
Новини за темою:
  • Геолог виклав на сайті Youtube відеокліп з картою Землі через 100 млн років
  • В університетах Іспанії можуть зникнути філологічні спеціальності
  • Вулкан в Болівії незабаром може викликати "ядерну зиму" на Землі
  • Учений пророкує Землі загибель від космічної хмари в 2014 році
  • Астрономи знайшли зірку-алмаз розміром з Землю
 11.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

В секс-шопе:
- У вас резиновые мозги есть?
- ?!
- Да у нас босс на пару недель отдыхать уезжает, так народ беспокоится, как он там без нас будет...
Інші анекдоти

Хмарина