У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Ніч 12 липня порадує жителів Землі супермісяцем  Русская версия

Ніч 12 липня порадує жителів Землі супермісяцем
Архів новин

12 липня 2014 року Місяць наблизиться до нашої планети максимально близько. Саме це дивовижне явище називається супермісяцем. Місяць буде надзвичайно великим та яскравим.

В Національному управлінні США з повітроплавання і дослідження космічного простору (НАСА) стверджують, що в стані суперповні розмір Місяця візуально збільшується на 30%, а яскравість зростає на 14%.

Термін "супермісяць" (supermoon) ввів в 1979 році Річард Нолле для статті в журналі. Цим словом спеціаліст позначив моменти найбільшого гравітаційного впливу системи Місяць-Сонце на поверхню Землі.

Супермісяць 12 липня 2014р. не є таким вже й рідкісним явищем. Так, у 2014 році фахівці прогнозували п’ять супермісяців: 1 січня, 30 січня, 12 липня, 10 серпня і 9 вересня.

За матеріалом BBC News.
Новини за темою:
  • Відкрито найбільш віддалену від Землі галактику
  • Китай відправив на орбіту Землі "Небесний чертог"
  • Зонд "Кассіні" зробив панорамний знімок Марса, Землі, Сатурна і Венери
  • Загальна вага населення Землі складає 287 млн тонн
  • Виявлена перша потенційно заселена землеподібна планета
 11.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Steppenwolf Episode 21
Грати у онлайн гру Steppenwolf Episode 21
Інші ігри

Хмарина