У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Росії відеоспостереження виявило 200 тисяч порушень під час ЄДІ  Русская версия

У Росії відеоспостереження виявило 200 тисяч порушень під час ЄДІ
Архів новин

Система відеоспостереження, організована "Ростелекомом" для проведення Єдиного державного іспиту (ЄДІ) в 2014 році, зафіксувала понад 203 тис. відеоміток можливих порушень в основний період його проведення. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Комплекси для відеоспостереження встановлені в понад 36 тисяч аудиторій по всій Росії. Понад 16 тисяч працювали в режимі онлайн.

За ходом проведення іспиту стежили спеціально акредитовані Федеральною службою з нагляду в сфері освіти і науки РФ (Рособрнадзор) п’ять тисяч спостерігачів.

Продуктивність системи відеотрансляцій ЄДІ забезпечила до 1,2 мільйона одночасних переглядів трансляції іспитів користувачами через інтернет та до 60 тисяч одночасних переглядів з однієї відеокамери.

За матеріалом Лентач.
Новини за темою:
  • Дослідники виявили 14 невідомих листів Вольтера
  • Учені виявили нове підтвердження передбачень майя про "кінець світу"
  • Астрономи виявили в космосі молекули кисню
  • Вчені виявили "колиску" 70 тисяч зірок
  • У Мексиці школярів зобов’яжуть харчуватися правильно на рівні конституції
 26.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4054

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина