У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Підлітки, популярні у школі, менш успішні в дорослому житті  Русская версия

Підлітки, популярні у школі, менш успішні в дорослому житті
Архів новин

Підлітки, котрих однолітки вважають "крутими", мають менше шансів досягти великих успіхів у дорослому житті, вважають дослідники. "Непопулярні" однокласники, навпаки, з часом надолужують. Про це пише The Telegraph.

Дослідники почали спостерігати за життям 184 американських хлопчиків та дівчаток, коли тим було по 13 років, і "слідкували" за ними наступні 10 років.

Результати дослідження оприлюднив журнал Child Development. З’ясувалося, що "круті" діти у 23 частіше не мали роботи та на 45% частіше вживали алкоголь та марихуану. Серед них виявилося на 24% більше людей, що потерпають від соціальної ізоляції.

Зі слів керівника дослідження, професора Джозефа Аллена з Університету Вірджинії, його здивувало те, що "група молодих людей, котра, здавалося, мала успіх у підлітковому віці… врешті опинилася в такому собі глухому куті".

Науковець сподівається, що одержані ними дані заспокоять батьків нинішніх "ботаніків", у яких у школі небагато друзів.

"Молодь, котра отримує багато похвали та уваги за свої поверхневі якості, перебуває в зоні ризику… Вони стають залежні від цього, що не є привабливим у більшому, дорослому світі", – говорить Аллен.

"Батьки часто непокояться через те, що їхні діти пасуть задніх, бо не беруть участь у поведінці такого типу, але проблема полягає в намаганні здаватися дорослим", – зазначає він.

На думку науковців, саме "псевдо-доросла" поведінка та внутрішня незрілість "крутих" підлітків шкодить їм у подальшому житті.

За матеріалом Українська правда.Життя.
Новини за темою:
  • Японці створили найменший та найлегший мобільний телефон у світі
  • Японські школи продають з молотка
  • Японські діти розпочали новий навчальний рік у школах-притулках
  • Японські вчені успішно випробували гармату для стрілянини по астероїдах
  • Японські вчені синтезували 113-ий елемент таблиці Менделєєва
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Отправляются Американец, Русский и Испанец в кругосветку. Каждый участник берёт с собой всё, что пожелает. Американец пригласил всех своих любовниц, Русский взял полное собрание Чайковского и шахматы, а Испанец-сигары.
Через год возвращаются.
Американец кое-как сползает с корабля, а за ним сходят все его женщины с двумя-тремя детьми каждая. Русский сходит с корабля в абсолютно невменяемом... далі
Інші анекдоти

Хмарина