У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Як зарубіжні ВНЗ отримують керівників  Русская версия

Як зарубіжні ВНЗ отримують керівників
Архів новин

Президента Гарвардського університету (США) обирає гарвардська корпорація – один з двох керівних органів ВНЗ. До її складу входять найбільш шановні співробітники та випускники університету, а після призначення – і сам президент. Його кандидатуру повинна схвалити значна частина членів корпорації. Новий президент вступає на посаду після формального затвердження другим керівним органом – наглядовою радою.

Де-юре керівником Кембриджського університету (Велика Британія) є канцлер. Його на довічний термін обирає сенат ВНЗ, до якого входять всі випускники з науковим ступенем магістра і вище. Де-факто університетом керує віце-канцлер, термін роботи якого складає сім років. Його за поданням ради університету обирає палата регентів, до складу якої входять близько 4,6 тис. старших співробітників університету та існуючих при ньому коледжів.

Головним адміністратором в Університеті Париж-Сорбонна (Франція) є президент, строк повноважень якого становить чотири роки (можливо кілька строків). Його обирає адміністративна рада, що складається з 29 осіб – викладачів, студентів, співробітників адміністрації та незалежних членів. Після вступу на посаду президент очолює раду.

Ректора Пекінського університету (Китай) призначає держава. Рішення приймає центральний комітет Компартії Китаю і Держрада. Формально термін повноважень ректора не обмежений.

Президент Гете-університету у Франкфурті-на-Майні (ФРН) обирається сенатом на шість років. До сенату входять 17 членів – дев’ять представників професорського складу, три студента, три наукових співробітника і два представника адміністративно-технічного персоналу. Допускається переобрання.

За матеріалом Коммерсант.
Новини за темою:
  • У світі 28 млн дітей не отримують освіту
  • У РФ керівників шкіл і ВНЗ зобов’яжуть звітувати про доходи і майно
  • У Німеччині буде спрощена процедура визнання зарубіжних дипломів
  • Освіту в Білорусі в нинішньому навчальному році отримують більше 2 млн осіб
  • Канадські викладачі отримують найвищу зарплатню
 02.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3121

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина