У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Інститут національної пам’яті отримав статус центрального органу виконавчої...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Кабінет міністрів України повернув Українському інституту національної пам’яті статус центрального органу виконавчої влади при Міністерстві культури. Про це 9 липня в ході брифінгу заявив міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак.

"Це важливе рішення. Тепер Інститут національної пам’яті отримав статус центрального органу виконавчої влади у сфері відновлення та забезпечення національної пам’яті, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом міністрів України через Міністра культури", – заявив Семерак.

Міністр зазначив, що основними завданнями Українського інституту національної пам’яті задекларовані: посилення уваги суспільства до історії України, забезпечення всебічного вивчення етапів боротьби за відновлення державності України у XX столітті та здійснення заходів з увічнення пам’яті учасників національно-визвольної боротьби, жертв голодоморів та політичних репресій.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про вибори громадської ради при Міністерстві культури України.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • Різдвяні подарунки отримають понад 4 тисячі вихованців інтернатних закладів Закарпаття
  • Львівський інститут менеджменту пропонує курси "Еліта нації"
  • У Черкаському національному університеті пройде конференція "Проблеми математичної освіти"
  • У Львівському інституті банківської справи обговорять україно-польський досвід у реалізації принципів Болонської декларації
  • Оголошено конкурс на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2009/2010 навчальному році
 10.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина