У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Триває реєстрація на літню сесію "Університету медіаграмотності"...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Фундація "Суспільність" спільно з МГО "Інтерньюз-Україна" та ГО "Телекритика" запрошує викладачів ВНЗ та представників громадських організацій взяти участь одноденних тренінгах виїзної сесії "Університету медіаграмотності", яка відбудеться в Херсоні – 17 липня, Миколаєві – 18 липня і 19 липня в Одесі.

Під час навчання учасники зможуть здобути досвід та ознайомитися з кращими світовими та вітчизняними практиками медіаграмотності, взяти участь в тренінгових заходах з розвитку критичного сприйняття інформації в медіа, вміння виявляти замовні матеріали в ЗМІ, здатність визначати якість медіа-контенту та протистояти акціям маніпулювання масовою свідомістю.

Участь в літній сесії Університету медіаграмотності безкоштовна. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Для участі необхідно надіслати своє СV не пізніше 18:00 13 липня 2014р. координаторові проекту Анні Тян aniatian285@gmail.com, а також заповнити реєстраційну форму.

Фундація "Суспільність" забезпечить учасників літньої сесії Університету медіаграмотності кава-брейками та обідами, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

За матеріалом Громадський простір.
Новини за темою:
  • Європейський університет Віадрина пропонує стипендії для українців
  • У Міністерстві освіти працює консультаційний телефон "Зимова екзаменаційна сесія 2008/2009 року"
  • Українським вченим запропоновано стипендії для навчання в Європейському університеті Флоренції
  • У Черкаському національному університеті пройде конференція "Проблеми математичної освіти"
  • Генпрокуратура порушила справу проти одеського судді, що припинив реєстрацію школярів на зовнішнє тестування
 10.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Crescent Solitaire
Грати у онлайн гру Crescent Solitaire
Інші ігри

Хмарина