У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Триває реєстрація на літню сесію "Університету медіаграмотності"...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Фундація "Суспільність" спільно з МГО "Інтерньюз-Україна" та ГО "Телекритика" запрошує викладачів ВНЗ та представників громадських організацій взяти участь одноденних тренінгах виїзної сесії "Університету медіаграмотності", яка відбудеться в Херсоні – 17 липня, Миколаєві – 18 липня і 19 липня в Одесі.

Під час навчання учасники зможуть здобути досвід та ознайомитися з кращими світовими та вітчизняними практиками медіаграмотності, взяти участь в тренінгових заходах з розвитку критичного сприйняття інформації в медіа, вміння виявляти замовні матеріали в ЗМІ, здатність визначати якість медіа-контенту та протистояти акціям маніпулювання масовою свідомістю.

Участь в літній сесії Університету медіаграмотності безкоштовна. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Для участі необхідно надіслати своє СV не пізніше 18:00 13 липня 2014р. координаторові проекту Анні Тян aniatian285@gmail.com, а також заповнити реєстраційну форму.

Фундація "Суспільність" забезпечить учасників літньої сесії Університету медіаграмотності кава-брейками та обідами, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

За матеріалом Громадський простір.
Новини за темою:
  • Визначено прохідний бал для навчання в Івано-Франківському медичному університеті
  • Визначено прохідні бали для вступу в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • Вартість навчання у Луганському медуніверситеті збільшилася в середньому на 30%
  • Визначено прохідний бал для вступу в Прикарпатський національний університет
  • В Академії пожежної безпеки триває проект "Успішна людина - успішна держава"
 10.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Козерог (22.12 - 20.01) Козерог (22.12 - 20.01)
Первая половина дня будет связана для Козерогов с теми или иными сдерживающими факторами. Дисциплинировать могут как внешние обстоятельства, так и внутренние моральные соображения, например, чувство ответственности. Вторая половина дня даст... далі
Інші гороскопи

Хмарина