У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Студенти університету ветеринарної медицини та біотехнологій стали дипломантами...  Русская версия

Студенти університету ветеринарної медицини та біотехнологій стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу наукових робіт
Архів новин

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році. Відповідний наказ про затвердження підсумків Конкурсу та нагородження дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів студентів-переможців підписав Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Серед переможців Всеукраїнського конкурсу є п’ятеро студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького (ЛНУВМБТ).

Диплом ІІ ступеня з напряму "Екологія та екологічна безпека" виборола студентка Зоряна Остапенко. Її науковим керівником був доцент Янович Денис Олександрович.

Ще один диплом ІІ ступеня ("Маркетинг, управління персоналом і економіка праці") для університету виборола студентка Наталія Олексів. Науковий керівник – доцент Войтович Наталія Володимирівна.

Дипломом ІІІ ступеня з напряму "Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції" відзначена наукова робота студентки Ольги Масіч. Її науковий керівник – завідувач кафедри технології молока і молочних продуктів, професор Цісарик Орися Йосипівна.

Також дипломом ІІІ ступеня з напряму "Ветеринарна медицина" нагороджена студентка Аня Чабаненко. Науковий керівник – завідувач кафедри нормальної та паталогічної морфології і судової ветеринарії, професор Коцюмбас Галина Іванівна.

Дипломом ІІІ ступеня з напряму "Зоотехнія" відзначений студент Арсеній Подлєсний. Свою наукову роботу він виконував під керівництвом доцента Осташевського Василя Ігоровича.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Ярослав Гінка: Український католицький університет треба звільнити від сплати земельного податку
  • Ярослав Болюбаш: Майбутні студенти не потерпатимуть від скорочення держзамовлення
  • Януш Течке став почесним професором Університету банківської справи НБУ
  • Януковича обурив напад на студента-єврея
  • Янукович: Студентів Могилянки ніхто не чіпатиме
 10.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Едет по пустыне рыцарь. Весь в доспехах, при мече, на коне, в общем - как положено. И кончилась у него вода. Ну, день едет, второй едет, потом конь у него пал... идет рыцарь весь в железе, уже сил никаких нет, умирать пора. Вдруг видит - впереди колодец. Ну, он обрадовался, подходит - а у колодца трехглавый дракон спит. Рыцарь подошел осторожно, размахнулся - одну голову срубил. Дракон проснулся, шарахнулся... далі
Інші анекдоти

Хмарина