У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студенти університету ветеринарної медицини та біотехнологій стали дипломантами...  Русская версия

Студенти університету ветеринарної медицини та біотехнологій стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу наукових робіт
Архів новин

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році. Відповідний наказ про затвердження підсумків Конкурсу та нагородження дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів студентів-переможців підписав Міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

Серед переможців Всеукраїнського конкурсу є п’ятеро студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького (ЛНУВМБТ).

Диплом ІІ ступеня з напряму "Екологія та екологічна безпека" виборола студентка Зоряна Остапенко. Її науковим керівником був доцент Янович Денис Олександрович.

Ще один диплом ІІ ступеня ("Маркетинг, управління персоналом і економіка праці") для університету виборола студентка Наталія Олексів. Науковий керівник – доцент Войтович Наталія Володимирівна.

Дипломом ІІІ ступеня з напряму "Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції" відзначена наукова робота студентки Ольги Масіч. Її науковий керівник – завідувач кафедри технології молока і молочних продуктів, професор Цісарик Орися Йосипівна.

Також дипломом ІІІ ступеня з напряму "Ветеринарна медицина" нагороджена студентка Аня Чабаненко. Науковий керівник – завідувач кафедри нормальної та паталогічної морфології і судової ветеринарії, професор Коцюмбас Галина Іванівна.

Дипломом ІІІ ступеня з напряму "Зоотехнія" відзначений студент Арсеній Подлєсний. Свою наукову роботу він виконував під керівництвом доцента Осташевського Василя Ігоровича.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Студенти та викладачі ДНУ створили понад 80 картин, щоб допомогти постраждалим бійцям АТО
  • Найкращі учні, студенти та молоді науковці отримають стипендії на честь Героїв Небесної Сотні
  • Італійські студенти упродовж трьох місяців навчатимуться в ЖДУ
  • СумДУ увійшов до каталогу кращих дослідницьких університетів від Шанхайського рейтингу
  • 400 школярів взяли участь у Ректорських олімпіадах Запорізького національного університету
 10.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Заходит в автобус ОМОНовец с калашом, садиться на сиденье, автомат кладет на колени дулом на соседа.
сосед:
-Э-э,полегче,вдруг выстрелит...!
ОМОНовец:
- Ну и хрен с ним ,перезаряжу!
Інші анекдоти

Хмарина