У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Ректор медуніверситету ім. Богомольця Віталій Москаленко: Ціна мого звільнення...  Русская версия

Ректор медуніверситету ім. Богомольця Віталій Москаленко: Ціна мого звільнення - земля в Конча-Заспі
Архів новин

Керівництво Міністерства охорони здоров’я України планувало змінити цільове призначення земель під Києвом, що належать Національному медичному університету ім. О.Богомольця (НМУ). Так прокоментував причину свого незаконного звільнення з посади ректор університету Віталій Москаленко, який був відновлений на посаді рішенням суду.

"Насправді мотивів мого незаконного звільнення у міністра Мусія може бути скільки завгодно: від його особистої неприязні до мене до комерційних інтересів. Але все ж, в основі всього – боротьба за землю і будівлю університету. Ціна мого звільнення – 10 гектарів землі у Кончі-Заспі, на яких розташований спортивно-оздоровчий комплекс "Медик", – заявив Москаленко.

Він зазначив, що протягом роботи ректором в приймальню до Москаленка підходило багато людей з різними пропозиціями і схемами, як правильно "використовувати" цю землю. "Всі вони отримували відмову. Міністр з Майдану судячи з усього, вирішив, що має бути інакше", – сказав Москаленко.

Крім того, за його словами, нинішнє керівництво Міністерства охорони здоров’я України також цікавиться землею, на якій знаходиться Національний музей медицини за адресою: Б.Хмельницького, 37.

"Вже відомий той факт, що Амосова під прикриттям Мусія підписала наказ про передачу землі, на якій незабаром з’явиться чергова висотка. Є також комерційний інтерес Мусія та Амосової в гуртожитку університету. Він розташований по вулиці Трьохсвятительській. Тепер ясно, чому Мусій, як тільки дізнався про рішення суду, негайно приїхав на закриту нараду в ректорат Медичного університету", – пояснив ректор навчального закладу.

Віталій Москаленко додав, що, незважаючи на спроби Мусія домогтися його зговірливості шляхом звільнення, ні на які компроміси з приводу землі і будівель університету він ніколи не погодиться.

Нагадаємо, ректора Національного медичного університету ім. О.Богомольця Віталія Москаленка студенти ВНЗ звинувачували у хабарництві та корупції.

За матеріалом РБК-Украина.
Новини за темою:
  • «Україна має затвердити державну програму морських досліджень», – директор департаменту МОН
  • Міносвіти просить ректорів до 11 січня призначити академічні стипендії студентам
  • 400 школярів взяли участь у Ректорських олімпіадах Запорізького національного університету
  • Проректор Київської академії водного транспорту попався на хабарі
  • «2017-го систему вищої освіти очікують чотири ключові зміни», – директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина