У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Міжнародний інститут бізнесу пропонує грант на навчання на магістерській...  Русская версия

Міжнародний інститут бізнесу пропонує грант на навчання на магістерській програмі
Архів новин

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) оголошує конкурс на отримання гранту на навчання молодих фахівців. Грант на навчання на національній магістерській програмі "МВА – Інструменти управління бізнесом" дозволить студентам отримати диплом магістра бізнес-адміністрування державного зразка та корисні практичні бізнес-знання.

Переможець конкурсу гарантовано отримує грант на навчання в розмірі 35 тис. грн. Тому, хто займе друге місце в конкурсі, гарантується отримання гранту на навчання в розмірі 25 тис. грн.

План проведення: 1. До 10 серпня або до 12 вересня – Проходження конкурсантами аплікаційного процесу (подача документів, заповнення анкет, проходження тестування та оплата реєстраційного внеску для отримання 7% знижки (до 10.08) або 5% знижки (до 12.09). 2. З 13 по 18 вересня – Вирішення заданого кейсу. 3. З 19 по 24 вересня – Робота Конкурсної комісії та визначення переможців. 4. 26 вересня – Оголошення переможців на урочистому відкритті програми, вручення сертифікатів на отримання гранту переможцям.

При наборі однакової кількості балів пріоритет надаватиметься учасникам, які проявили активність в соціальних мережах. 1. При ухваленні рішення про участь у конкурсі потрібно змінити статус в соціальній мережі Facebook – "Я беру участь у конкурсі від МІБ!" або "Я буду вчитися в МІБ!". 2. Репост публікації з офіційної групи: https://www.facebook.com/IIB.Ukraine 3. Найбільша кількість Like під Вашим репостом.

Детальна інформація про програму МБА та реєстрація на участь

Е-mail для реєстрації: upba@iib.com.ua

Термін навчання на програмі – 2 роки. Грант не видається у грошовій формі, і може бути використаний виключно на навчання за вищевказаною програмою. Грант не передається третім особам. Грант не переноситься на наступний рік.

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) на сайті "Освітній портал"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Яценюк пропонує встановити в освітній системі баланс спеціальностей
  • Японія надала грант Київському інституту музики імені Р.Глієра
  • Януковичу, Колєснікову і Табачнику запропонували поголодувати в День пам’яті Голодомору
  • Янукович схвалив створення Національного науково-дослідного інституту українознавства і всесвітньої історії
  • Янукович став почесним курсантом інституту, в який не доїхав
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Близнюки (21.05 - 21.06) Близнюки (21.05 - 21.06)
Близнецам день позволяет продвинуться в достижении личной или деловой цели, внести больше положительной динамики в решение финансовых, медицинских, профессиональных вопросов. Если вы болеете душой за дело, не стоит брезговать грязной или рутинной... далі
Інші гороскопи

Хмарина