У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вчені не виявили взаємозв’язку між зайвою вагою і кількістю калорій  Русская версия

Вчені не виявили взаємозв’язку між зайвою вагою і кількістю калорій
Архів новин

Надлишкові калорії не впливають на зайву вагу у людей. Причина проблем з вагою в малорухливому способі життя. Такого висновку дійшли вчені після підбиття підсумків 20-річного дослідження здоров’я і харчування американців, пише The American Journal of Medicine.

Дослідники не виявили взаємозв’язку між зайвою вагою і споживанням жирів, білків і вуглеводів, а також кількістю калорій, що потрапляють до організму. Цей показник за минулі 20 років не змінився, пише видання.

А ось малорухливий спосіб життя і нелюбов до фізкультури, на думку американських фахівців, безпосередньо впливає на збільшення жирової маси тіла.

Згідно з отриманими даними, кількість жінок, які ніколи не займалися фізичними вправами, зросла більш ніж удвічі: з 19,1% (1994 рік) до 51,7% (2010 рік).

При цьому показник найбільше "підскочив" у жінок від 18 до 40 років. Кількість чоловіків зросла вчетверо: з 11,4% до 43,5%.

Крім того, вчені відзначили і зростання абдомінального ожиріння ("пивного живота"). Ожиріння подібного типу фіксується, коли обхват талії у чоловіків перевищує 102 см, у жінок – 88 сантиметрів.

З’ясувалося, що з кожним роком обхват талії у жителів США збільшується в середньому на 0,3%.

За матеріалом Подробности.
Новини за темою:
  • "Сарматська амазонка" виявилася чоловіком
  • "Яндекс" запустив пошук для вчених із ЦЕРН
  • 10 порад з вивчення іноземної мови
  • 75% абітурієнтів медичного ВНЗ в Москві виявилися "мертвими душами"
  • Guardian: вчені проаналізують ДНК з рештків короля Річарда III
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина