У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені не виявили взаємозв’язку між зайвою вагою і кількістю калорій  Русская версия

Вчені не виявили взаємозв’язку між зайвою вагою і кількістю калорій
Архів новин

Надлишкові калорії не впливають на зайву вагу у людей. Причина проблем з вагою в малорухливому способі життя. Такого висновку дійшли вчені після підбиття підсумків 20-річного дослідження здоров’я і харчування американців, пише The American Journal of Medicine.

Дослідники не виявили взаємозв’язку між зайвою вагою і споживанням жирів, білків і вуглеводів, а також кількістю калорій, що потрапляють до організму. Цей показник за минулі 20 років не змінився, пише видання.

А ось малорухливий спосіб життя і нелюбов до фізкультури, на думку американських фахівців, безпосередньо впливає на збільшення жирової маси тіла.

Згідно з отриманими даними, кількість жінок, які ніколи не займалися фізичними вправами, зросла більш ніж удвічі: з 19,1% (1994 рік) до 51,7% (2010 рік).

При цьому показник найбільше "підскочив" у жінок від 18 до 40 років. Кількість чоловіків зросла вчетверо: з 11,4% до 43,5%.

Крім того, вчені відзначили і зростання абдомінального ожиріння ("пивного живота"). Ожиріння подібного типу фіксується, коли обхват талії у чоловіків перевищує 102 см, у жінок – 88 сантиметрів.

З’ясувалося, що з кожним роком обхват талії у жителів США збільшується в середньому на 0,3%.

За матеріалом Подробности.
Новини за темою:
  • В Японії виявили ефективні ліки проти чоловічих зрад
  • Групи крові людини виявилися еволюційно давнішими, ніж вважали
  • Вчені: чіпси шкідливі для мозку дітей
  • Учені виявили у черепі мумії інструмент для видалення мозку
  • Вчені близькі до відкриття "еліксиру молодості"
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина