У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Академія Cisco Львівської політехніки отримала нагороду за досягнення у...  Русская версия

Академія Cisco Львівської політехніки отримала нагороду за досягнення у підготовці фахівців мережевого обладнання
Архів новин

Нещодавно у Києві пройшла щорічна конференція Cisco Connect – однієї із важливих структур американської транснаціональної корпорації Cisco Systems, Inc. У рамках зустрічі відбулося нагородження кращих центрів підтримки корпорації – академій та центрів підготовки інструкторів Cisco в Україні. Конференція була присвячена 15-річчю програми Cisco в Україні.

Академія Cisco, що функціонує при кафедрі телекомунікації Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету "Львівська політехніка" (НУ ЛП), отримала нагороду за високі досягнення у розвитку програми академій Cisco в Україні. Її приймали керівник Академії Cisco Львівської політехніки Мар’ян Кирик та очільник Центру підготовки інструкторів (Cisco Instructor Training Center) Орест Костів.

Cisco Systems, Inc – американська транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, що розробляє, виробляє і продає мережеве обладнання. Вона заснована в грудні 1984 року двома випускниками Стенфордського університету комп’ютерної підтримки персоналу Леонардом Босаком, який займався програмним забезпеченням проекту, та Сенді Лернером, який відповідав за ринкове просування продукції фірми.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У Львівському інституті банківської справи стартував Тиждень української вишиванки
  • 274 першокурсники Академії сухопутних військ у Львові склали присягу
  • Черкаський медичний коледж стане Черкаською медичною академією
  • Академія митної служби України запрошує на міжнародну конференцію
  • Одеська юридична академія: Ганна Лакарова - не секретарка, а помічник ректора на громадських засадах
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина