У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Донецьку терористи виселили студентів з гуртожитків ВНЗ і зайняли їхні місця  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У Донецьку терористи виселили з гуртожитків студентів Донецького національного медичного університету імені Максима Горького та Донецького національного університету (ДонНУ), зайнявши їх місця і відібравши особисті речі. Про це на прес-конференції 8 липня заявив спікер інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко.

"Ми знаємо, що терористи використовують гуртожитки медичного університету та національного університету в Донецьку, виселили звідти всіх студентів і самі розмістилися... У студентів там залишилися особисті речі… І вже йде певне несприйняття цих "визволителів", які прийшли з півдня України", – сказав А.Лисенко.

Крім того, бойовики захопили Донецький юридичний інститут МВС України (ДонЮІ), який знаходиться в Київському районі.

Всіх чоловіків, які працювали чи просто знаходились у будівлі, зібрали в актовому залі і не випускають. Під будівлею зібралися жінки, чиї чоловіки знаходяться всередині.

За матеріалом НБН.
Новини за темою:
  • "Центр захисту прав студентів" видав посібник для студентства
  • У Донецьку відкриють дві дошкільні установи
  • У школах Донецька розпочали поглиблено вивчати історію ФК "Шахтар"
  • Створена соціальна мережа для українських студентів і вчених
  • Серед студентів ВНЗ оголошено конкурс фотографій "Харків - місто закоханих"
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Скорпіон (24.10 - 22.11) Скорпіон (24.10 - 22.11)
Скорпионам день сулит душевный подъем, обещает моральную, юридическую, финансовую или иную поддержку. Интересующий вас человек может проявить свои лучшие качества, что укрепит партнерство, создаст почву для взаимного доверия. Могут получить... далі
Інші гороскопи

Хмарина