У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Інтернет-платформа "Академія Навичок" презентувала проект онлайн...  Русская версия

Інтернет-платформа
Архів новин

9 липня 2014 року в Українському національному інформаційному агентстві "УкрІнформ" відбулась прес-конференція з приводу презентації соціального проекту для всіх бажаючих безкоштовно прослуховувати онлайн найкращі лекції від вітчизняних ВНЗ, які будуть розміщені на інтернет-платформі "Академія Навичок" (skillsacademy.com.ua).

Цей проект вже підтримали провідні державні та комерційні вищі навчальні заклади, зокрема Київський національний технічний університет України "КПІ", Європейський університет, Харківський національний університет ім. Каразіна, Національний університет державної податкової служби України, Харківський національний університет міського господарства імені О.Бекетова та багато інших.

Ольга Богініч, Департамент вищої освіти Міністерства освіти і науки України: "З моменту прийняття Закону України "Про вищу освіту" ВНЗ будуть мати велику автономію і можливості для розвитку. Ми сподіваємось, що розвиток вишів, як і інших навчальних закладів України, буде відбуватись не тільки в аудиторному, а також і в онлайн форматі, як це роблять сьогодні провідні університету світу. Адже від цього виграють як всі бажаючи отримати знання від кращих викладачів, незважаючи на регіон проживання та фінансовий стан, так і сам ВНЗ, значно розширюючи свою аудиторію та набираючи популярність".

Петро Киричок, проректор з навчально-виховної роботи НТУУ "КПІ": "Наш ВНЗ завжди прагне втілювати у життя інноваційні технології, тому ми із задоволенням перші прийняли рішення взяти участь у проекті Академії Навичок. Ми сповідуємо принципи сучасної освіти, саме тому нам сподобалось, що цей проект засновано на принципі "освіти впродовж життя", який є одним з основних принципів філософії "освіти майбутнього".

Зоя Тимошенко, перший проректор Європейського університету (ЄУ): "Наш університет останні роки системно працює над онлайн освітою, що є безумовним трендом в освітній сфері в сьогоднішньому світі. Ми вже маємо велику кількість відео курсів, які успішно використовуємо під час навчального процесу. Ми раді можливості поділитись своїми напрацюваннями з громадянами України, адже переконані, що навчання не має ні меж, ні віку".

Владлен Сисун, керівник Європейського проекту "Розвиток професійних компетенцій спеціалістів України": "У країнах Європи питання онлайн освіти набуває пріоритетного значення. Провідні європейські виші масово створюють відео курси з кращими своїм викладачами, оскільки саме така форма освіти сьогодні є вкрай затребувана молоддю. Для будь-якого учбового закладу участь у інноваційних проектах, подібних Академії Навичок, – це вагомий критерій "сучасності" даного ВНЗ".

Станіслав Куценко, голова Української студентської спілки: "Україна прагне запроваджувати кращі світові та європейські стандарти в усіх галузях. На наш погляд сфера освіти є наразі однією з пріоритетних для нашої країни. Саме зараз держава потребує нових ідей, нової крові, нової енергії – все це можуть дати молоді українці, таланти яких треба просто допомогти розкрити. Проект "Академія Навичок" – це, по суті, "соціальний ліфт" для української молоді. І здорово, що ВНЗ у цей важкий час підставляють своє плече та створюють рівні умови для самореалізації молодих українців".

Марія Богуслав, координатор проекту "Академія Навичок": "Наразі на сайті Академії повністю готовий функціонал для того, щоби будь-які вищі навчальні заклади за декілька хвилин змогли створити свої сторінки та додавали власні відео-лекції. Ми ці сторінки назвали Амбасади ВНЗ.

Тепер у вищих навчальних закладів країни є можливість розмістити свої унікальні лекції згідно індивідуальної спеціалізації кожного закладу і, навіть, кожного факультету. Найближчим часом ми плануємо провести інформаційну кампанію серед школярів, учнів профтехучилищ, студентів, працюючої молоді та тих верств населення, які шукають роботу та прагнуть до самореалізації.

До нас вже звертається велика кількість освітніх закладів, з різних регіонів України та різних ступенів акредитації, а це свідчить про популярність цієї ініціативи".

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка: призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження
  • У ЗНУ на конкурсі молодіжних проектів представили штучне дерево-генератор та дизайнерські лавки для міста
  • У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних мов «Lingtwins»
  • Студенти Луганської державної академії культури і мистецтв провели суботник
  • Законопроект про скорочення "доплат" освітянам не підтриманий профільним Комітетом
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина