У базі 27618 реферата, 364 підручника

 П.Порошенко підписав зміни до закону, за якими діти військовослужбовців...  Русская версия

П.Порошенко підписав зміни до закону, за якими діти військовослужбовців матимуть переваги при вступі до ВНЗ
Архів новин

Президент України Петро Порошенко затвердив зміни до закону про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, згідно з якими діти військовослужбовців отримають деякі переваги при вступі до вищих навчальних закладів військового профілю. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Відповідно до змін до Закону №1543-VII, переважним правом зарахування до вищих навчальних закладів військового профілю користується: особа, у якої один з батьків є військовослужбовцем, який має вислугу в 20 років і більше; особа, у якої один з батьків є громадянином, звільненим з військової служби за віком, станом здоров’я чи у зв’язку із скороченням штату або проведенням організаційних заходів, вислуга років якого також становить 20 років і більше; особа, у якої один з батьків став інвалідом внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби.

При цьому, правом переваги при зарахуванні до навчальних закладів країни на навчання за рахунок коштів місцевого чи державного бюджету користуватимуться особи, у яких один із батьків-військовослужбовців (усиновлювачів) загинув чи визнаний судом зниклим безвісти.

Як зазначається, такими перевагами зазначені особи матимуть змогу скористатися продовж 3 років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти, зазначається у документі.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • Педагогічна освіта та освітні стандарти – 2 напрямки, за якими МОН хоче співпрацювати з Фінляндією
  • Враховані 12 поправок до законопроекту про вищу освіту від студентського проекту StudMP
  • МОН оприлюднило Закон України "Про освіту" з метою отримання зауважень та пропозицій
  • В Україні стартував проект «Ідеї, що змінюють світ»
  • Університет банківської справи та Східноукраїнський національний університет підписали угоду про співробітництво
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Leaf Boarding
Грати у онлайн гру Leaf Boarding
Інші ігри

Хмарина