У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Українці створюють для армії військового робота-диверсанта  Русская версия

Українці створюють для армії військового робота-диверсанта
Архів новин

В одному з офісних приміщень у Києві розробляють повноцінного військового робота. Замовлення на створення самохідного пристрою надійшло старшому інженеру компанії EPOM Євгену Вовчуку кілька тижнів тому. Він не каже, хто замовник, але з натяків можна зрозуміти, що техзавдання складали військові, а фінансують проект ентузіасти. Вовчук з колегою вже тиждень збирають машину, яка дозволить проводити розвідувальні операції, а також завдавати незначної шкоди живій силі супротивника.

Дослідний зразок буде готовий через два тижні. За словами Євгена Вовчука, основною складністю є відсутність необхідних деталей в Києві, майже все "залізо" доводиться замовляти в Китаї.

Роботом можна керувати на відстані до 15-20 км. Максимальна швидкість – 20 км/год. Він буде оснащений декількома сенсорами, камерою, а також легкою стрілецькою зброєю – правда, якою саме, творці не повідомляють.

"Легкий шкоди завдати ворогові вийде", – ухильно відповідає Є.Вовчук. Вартість інженер також не розкриває, але каже, що український військовий робот буде не дорожче, ніж моделі американської компанії Inspectorbots, які коштують від 40 тис. грн.

За матеріалом Biz.liga.net.
Новини за темою:
  • Європейський університет Віадрина пропонує стипендії для українців
  • Міністр освіти України привітав українців з нагоди 90-ї річниці Соборності України
  • Українці більше не зможуть безкоштовно навчатися в Ізраїлі
  • Чверть мільйона українців вже зареєструвалися на незалежне оцінювання
  • На Прикарпатті створюють Асоціацію музеїв
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина