У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На Чернігівщині проведено збір з офіцерами-випускниками військових ВНЗ  Русская версия

На Чернігівщині проведено збір з офіцерами-випускниками військових ВНЗ
Архів новин

На базі 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Чернігівщині, завершився навчально-методичний збір з цьогорічними офіцерами-випускниками вищих військових навчальних закладів. Про це повідомляє прес-центр Міноборони України.

В оборонному відомстві зазначають, що мета проведення заходу полягала у якнайшвидшій адаптації 45 молодих лейтенантів до умов реальної офіцерської служби. Більшість занять, які проводилися з учасниками збору під керівництвом досвідчених офіцерів, мали практичну та методичну спрямованість.

"Лейтенанти-випускники виконали вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї, практичні вправи з водіння броньованої та автомобільної техніки, вдосконалили майстерність організовувати і нести службу на блокпостах та базових таборах", – повідомили у Міністерстві оборони.

Крім того, зазначено, що враховуючи специфіку виконання завдань українськими військовослужбовцями в зоні проведення антитерористичної операції, молоді офіцери відпрацювали дії з охорони важливих об’єктів, при відбитті нападу диверсійно-розвідувальних груп, мінометних та артилерійських обстрілах, знищенні незаконних збройних формувань та наданні першої медичної допомоги.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • Як буде проведено шкільні іспити у 2016 році
  • Ющенко збільшив чисельність членів Академії педагогічних наук
  • Юрій Павленко ініціює проведення в Україні турніру з хокею серед шкільних команд
  • Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році
  • Що змінилося в проведенні вступної кампанії до ВНЗ України
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина