У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На базі шести ВНЗ Криму створять федеральний університет  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Федеральний університет в Криму буде створений на базі шести місцевих ВНЗ, вирішується питання про входження до його складу Медичного університету. Про це повідомила міністр освіти, науки та молоді Криму Наталія Гончарова, повідомляють російські ЗМІ.

"Ми чекаємо рішення про створення університету з дня на день. До його складу на сьогодні увійдуть всі ВНЗ, які були названі раніше: Таврійський національний університет, Національний економічний університет, Аграрний університет, Кримський гуманітарний університет, Інститут поліграфічних технологій, Національна академія природоохоронного будівництва", – сказала Н.Гончарова.

"Особливу думку Сергій Аксьонов (самопроголошений глава Криму – ред.) висловив щодо Медичного університету – залишити його самостійним. Тут думки розділилися, Міністерство освіти РФ підтримує входження Медуніверситету до складу федерального", – зазначила Н.Гончарова.

ВНЗ Криму

За матеріалом YoRead.ru.
Новини за темою:
  • В’ячеслав Костилев: В Україні вакцинацію школярів нав’язують шляхом дискримінації й залякування батьків
  • Кристали нового покоління для адронного колайдера створять українці
  • У будинках-інтернатах столиці створять комп’ютерні класи
  • У Києві створять спортивну школу з боротьби дзюдо
  • У Києві відкрилися шкільні базари
 09.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина