У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Львівська студентська палеолітична археологічна експедиція вирушила до...  Русская версия

Львівська студентська палеолітична археологічна експедиція вирушила до села Єзупіль
Архів новин

Днями розпочалася традиційна студентська палеолітична археологічна експедиція. Цього разу її маршрут проліг до села Єзупіль, що на Прикарпатті. Про це повідомляє прес-служба Національного університету "Львівська політехніка" (НУ ЛП).

Учасниками експедиції стали понад 40 студентів з різних вищих навчальних закладів України, а її організаторами стали Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Національний студентський союз" та колегія студентів та аспірантів Національного університету "Львівська політехніка". Наукове керівництво здійснюють фахівці Інституту українознавства імені І.Крип’якевича НАН України.

Метою цьогорічної археологічної подорожі є підтримка української історичної науки, підвищення рівня обізнаності студентської молоді з історією рідного краю. Польові дослідження, які проведуть студенти, дадуть змогу поповнити джерельні матеріали (нові кам’яні та кістяні артефакти) і поглибити знання про життя та господарську діяльність перших поселенців Прикарпатського краю.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Львівський інститут менеджменту пропонує курси "Еліта нації"
  • 10 січня відбудеться презентація нового компакт-диску "Органна музика львівських композиторів XVI-XX ст."
  • У Львівському інституті банківської справи обговорять україно-польський досвід у реалізації принципів Болонської декларації
  • У Львівській міській раді відкрито виставку історії УПА
  • У Львівській області школярі прогулювали уроки через конфлікт із завучем?
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Oran
Грати у онлайн гру Oran
Інші ігри

Хмарина