У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Інтерв’ю міністра освіти України С.Квіта виданню Forbes.ua  Русская версия

Інтерв’ю міністра освіти України С.Квіта виданню Forbes.ua
Архів новин

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт в інтерв’ю виданню Forbes.ua розповів про фінансування української науки, перебіг вступної кампанії на Донбасі та формування й функції Національного агентства з якості освіти.

"Це принципово нова структура, передбачена новим Законом "Про вищу освіту", яка буде професійно незалежною й формуватиметься за квотовим принципом: від держави, ВНЗ різних форм власності, працедавців, представників Національної академії наук України і студентства. Сумнозвісна Вища атестаційна комісія України (ВАК України) зникне, але це не означає, що Національне агентство з якості повністю замінити ВАК. Адже значні права передаються університетам як справді автономним закладам. Можливо, нова Агенція запрацює вже цього року. Ми використаємо для цього бюджетні призначення для ВАК", – повідомив міністр освіти.

"Ближнім часом Міністерство освіти і науки України розробить план імплементації нового Закону через почергову підготовку підзаконних актів. У тому числі будуть оновлені правила підготовки і захисту дисертацій, у т.ч. на одноразових спецрадах, сформульовані правила по зменшенню навчального навантаження з 900 до 600 годин. Зокрема в Україні, як на Заході, зменшиться кількість предметів, але вони матимуть більше годин. Наші викладачі більше зможуть приділяти увагу науковим дослідженням, публікуватися", – розповів С.Квіт.

Торкнувся міністр освіти також проблеми купівлі українських дипломів та наукових ступенів. "Очевидно, що на купівлю дипломів є попит, чого бути не повинно. Комусь потрібна ця "корочка", а не знання та уміння – і мене це дивує. Особливо якщо це молоді люди. Мова також може йти про тих, хто хоче влаштуватися на роботу державними службовцями. В останнє десятиліття захищається підозріло велика кількість народних депутатів. За плагіат теж потрібно карати. Якщо ми говоримо про фальшиві дипломи та дисертації, то ці теми дуже близькі", – відзначив він.

Інтерв’ю С.Квіта виданню forbes.ua

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У дитсадках України вивчатимуть комп’ютерну грамоту, іноземну мову та хореографію
  • Кіровоградських учнів переконуватимуть жити і працювати в Україні
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
  • У квітні 2012р. в українській Вікіпедії вперше переглянуто більше 50 мільйонів сторінок за місяць
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина