У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Інтерв’ю міністра освіти України С.Квіта виданню Forbes.ua  Русская версия

Інтерв’ю міністра освіти України С.Квіта виданню Forbes.ua
Архів новин

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт в інтерв’ю виданню Forbes.ua розповів про фінансування української науки, перебіг вступної кампанії на Донбасі та формування й функції Національного агентства з якості освіти.

"Це принципово нова структура, передбачена новим Законом "Про вищу освіту", яка буде професійно незалежною й формуватиметься за квотовим принципом: від держави, ВНЗ різних форм власності, працедавців, представників Національної академії наук України і студентства. Сумнозвісна Вища атестаційна комісія України (ВАК України) зникне, але це не означає, що Національне агентство з якості повністю замінити ВАК. Адже значні права передаються університетам як справді автономним закладам. Можливо, нова Агенція запрацює вже цього року. Ми використаємо для цього бюджетні призначення для ВАК", – повідомив міністр освіти.

"Ближнім часом Міністерство освіти і науки України розробить план імплементації нового Закону через почергову підготовку підзаконних актів. У тому числі будуть оновлені правила підготовки і захисту дисертацій, у т.ч. на одноразових спецрадах, сформульовані правила по зменшенню навчального навантаження з 900 до 600 годин. Зокрема в Україні, як на Заході, зменшиться кількість предметів, але вони матимуть більше годин. Наші викладачі більше зможуть приділяти увагу науковим дослідженням, публікуватися", – розповів С.Квіт.

Торкнувся міністр освіти також проблеми купівлі українських дипломів та наукових ступенів. "Очевидно, що на купівлю дипломів є попит, чого бути не повинно. Комусь потрібна ця "корочка", а не знання та уміння – і мене це дивує. Особливо якщо це молоді люди. Мова також може йти про тих, хто хоче влаштуватися на роботу державними службовцями. В останнє десятиліття захищається підозріло велика кількість народних депутатів. За плагіат теж потрібно карати. Якщо ми говоримо про фальшиві дипломи та дисертації, то ці теми дуже близькі", – відзначив він.

Інтерв’ю С.Квіта виданню forbes.ua

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У МОН створять робочу групу, що розроблятиме типову освітню програму для підготовки бакалаврів зі спеціальності «Кібербезпека»
  • У Києві відкрито Корейський освітній центр
  • Заступник Міністра Павло Хобзей взяв участь у засіданні колегії департаменту освіти і науки Закарпаття
  • 19 інклюзивних шкіл Запорізької області отримають обладнання для створення сучасного освітнього середовища
  • МОН створює нормативну базу для підписання та ратифікації Україною Європейської конвенції про захист хребетних тварин
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Приходит студент на экзамен и говорит преподавателю:
- Я, мол, все выучил, все знаю, задавайте любой вопрос!
- Ну, выведи тогда формулу бороды.
- Пожалуйста. Берем слово "борода", раскладываем его на два слова "бор" и "ода". "Бор" это "лес", а "ода" "стих".
Получаем "лес стих". Лес стих когда? Когда безветрие.
Получаем "Без вэ три е", или (3е - в), где е=2. 71828, в - коэффициент... далі
Інші анекдоти

Хмарина