У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Луганську створюють унікальну онлайн-бібліотеку  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Для майбутніх IT-шників, фізиків і математиків створюють спеціалізовану електронну базу, аналогів якої в Луганську немає. Розробкою займаються в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ).

З нового навчального року в ЛНУ почне працювати ще одна онлайн-бібліотека. Її відмінністю буде вузький профіль. В електронному "сховищі" буде знаходитися унікальна навчальна та наукова література за профільними спеціальностями. Збором потрібних видань займаються викладачі Інституту фізики, математики та інформаційних технологій. Вони обмінюються потрібною літературою з колегами з України та зарубіжжя, привозять цікаві екземпляри з різних конференцій і семінарів. Таким чином, за словами вчених, ресурс наповнюється виключно новими науковими матеріалами.

У ЛНУ відзначили, створення електронної бази книг полегшить життя студентам. "Ми робимо все, щоб дати можливість отримувати інформацію. Студенти зможуть підготуватися до занять вдома або в будь-якому іншому місці, де є доступ до інтернету. Наша система значно полегшує процес підготовки, не треба сидіти в бібліотеках і переписувати інформацію з книг, або шукати її в інтернеті на різних ресурсах. Достатньо лише зайти на наш сайт і перейти по посиланню з назвою дисципліни, з якої необхідна книга", – поділився перевагами системи директор Інституту фізики, математики та інформаційних технологій ЛНУ Геннадій Могильний.

Крім того, він розповів, що в майбутньому його викладачі інституту допоможуть створити такі спеціалізовані онлайн-бібліотеки для кожного структурного підрозділу ВНЗ. Посилання на електронні бази будуть перебувати на офіційному сайті ЛНУ і доступ до наукових матеріалів буде у будь-кого.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 1 березня у Луганському національному університеті відбудеться свято на честь 89-річчя заснування ВНЗ
  • 1 жовтня в Луганську стартує студентська спартакіада
  • 1 квітня студенти Луганська проведуть день Гумору і сміху
  • 1-2 березня в Луганську відбудеться конкурс робіт студентів-мистецтвознавців
  • 1-2 березня в Луганську відбудеться конференція "Лінгвістика. Комунікація. Освіта"
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина