У базі 27612 реферата, 363 підручника

 9 липня відбудеться презентація соціального проекту представлення онлайн-лекцій...  Русская версия

9 липня відбудеться презентація соціального проекту представлення онлайн-лекцій від українських ВНЗ
Архів новин

9 липня 2014 року о 10:30 в конференц-залі інформаційного агентства "Укрінформ" (вул. Б.Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція за участі представників Міністерства освіти та науки України, НТУУ "Київський політехнічний інститут" (КПІ), Європейського університету та компанії "МТС Україна" з приводу презентації соціального проекту для всіх бажаючих прослуховувати найкращі відео-лекції від вітчизняних ВНЗ в онлайн-режимі. Лекції будуть розміщуватись на інтернет-платформі "Академія Навичок" (www.skillsacademy.com.ua).

В чому унікальність цього проекту? 100% український стартап; до розробки були залучені представники провідних вишів та компаній, що входять до сотні найбільших роботодавців України: провідна телекомунікаційна компанія "МТС Україна", Європейська бізнес асоціація та інших; відкритий доступ – усі користувачі матимуть безкоштовний доступ до лекцій найкращих викладачів та тренерів-практиків України; пряма двостороння комунікація між вишами та абітурієнтами, роботодавцями та тими, хто шукає роботу.

Проект враховує усі інновації, що очікують на вищу освіту України у зв’язку з прийняттям нового Закону "Про вищу освіту".

"Інтернет-платформа "Академія Навичок" має дуже великий потенціал, оскільки першою в Україні запропонувала українцям безкоштовну можливість онлайн навчання від провідних вищих навчальних закладів та комерційних компаній. Більше того, цей проект створив ефективний механізм співпраці між ВНЗ та бізнесом – це унікальний соціальний ліфт для талановитої молоді", – відзначив керівник освітнього проекту Європейського Союзу "Розвиток професійних компетенцій спеціалістів України" Владлен Сисун.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У Запоріжжі 15 квітня відбудеться круглий стіл щодо наступності професійної освіти
  • 22 квітня відбудеться прес-конференція "Професійні стандарти соціальної комунікації"
  • Кабмін вніс до Верховної Ради законопроект про вищу освіту
  • 16 листопада у Львові відбудеться флешмоб "1933р. в одній хвилині"
  • Зареєстровано проект закону щодо виховання російською мовою у дитсадках України
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №8804

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина