У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Лілія Гриневич розповіла, які зміни чекають на освіту  Русская версия

Лілія Гриневич розповіла, які зміни чекають на освіту
Архів новин

Голова профільного комітету Верховної Ради з питань освіти і науки Лілія Гриневич розповіла про зміни, які чекають на українську освіту завдяки прийняттю нового закону.

"Ми маємо запропонувати прозору систему вищої освіти. Бакалавр, магістр, доктор філософії, плюс наш науковий ступінь – доктор наук. Останнього можна прив’язати до цієї традиційної системи трьох ступенів", – повідомила вона в ефірі Еспресо.TV.

"Ліцензування і акредитації. Це буде здійснювати незалежний орган – Національне агентство ліцензування освіти. Це 25 осіб будуть приймати рішення. До речі, там передбачено зняття конфлікту інтересів, тобто ректор чинний там не може бути", – сказала вона.

На думку Л.Гриневич, нововведення дозволять боротися з корупцією на освітній ниві.

"З корупцією можна лише прозорістю боротися. Цей орган буде акредитувати вчені ради, які дають науковий ступінь. Якщо в тій роботі, за якою дадуть потім науковий ступінь, буде виявлено плагіат, то повинні буди відсторонені від роботі спецради ті люди, що давали науковий ступінь цій людині і їхні прізвища повинні бути оприлюднені, – підкреслила вона.

Також експерт розповіла, як у майбутньому буде формуватися держзамовлення на навчання у ВНЗ.

"Закон створює правила конкуренції. У 2016 році запрацює механізм формування держзамовлення. Наші абітурієнти в ЗНО писатимуть, в який вони хочуть заклад поступати (кілька закладів писатимуть) і так формуватиметься держзамовлення. І буде формуватися ринок праці. І це дозволить формувати освіту так, як суспільство вимагає", – резюмувала Л.Гриневич.

За матеріалом Espreso.tv.
Новини за темою:
  • Сьогодні Лілія Гриневич разом із послом КНР відкриють лінгафонні кабінети у Київській гімназії східних мов №1
  • Лілія Гриневич: «Наша мета – хороша освіта в усій Україні»
  • Громадське обговорення проекту наказу МОН щодо змін до Положення про студентські квитки
  • Міносвіти України: обсяги державного замовлення для ВНЗ на сході України не змінено
  • В Україні стартував проект «Ідеї, що змінюють світ»
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Сегодня Львов посетит долгожданное вдохновение. У многих представителей знака появится мотив срочно перейти от слов и надежд к конкретным делам. Может вновь открыться нужный путь, появиться друг, вернуться помощник. Нерешительных инертных Львов... далі
Інші гороскопи

Хмарина