У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Львівська політехніка і Національний гірничий університет уклали угоду...  Русская версия

Львівська політехніка і Національний гірничий університет уклали угоду про співпрацю
Архів новин

5 липня 2014р. в Дніпропетровськ, до Національного гірничого університету (НГУ), з дружнім візитом завітала делегація Львова у складі голови Львова Андрія Садового і ректора Національного університету "Львівська політехніка" (НУ ЛП), голови Ради ректорів Львівщини професора Юрія Бобала.

У залі вченої ради відбулася зустріч гостей зі студентами та професорсько-викладацьким складом гірничого університету. У своєму зверненні до присутніх Андрій Садовий підкреслив те, що побувати в одному з найкращих університетів Європи – Національному гірничому університеті – було його давньою мрією. З огляду на останні політичні події в Україні він запросив частіше приїжджати дніпропетровців до Львова: "Якщо будемо разом, тоді не повторяться події на Сході нашої країни. Бути успішними – це бути разом, мати постійний контакт", – наголосив він.

Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало ознайомив присутніх з основними напрямками діяльності університету і значенням нещодавно прийнятого Закону України "Про вищу освіту".

Зустріч у залі вченої ради завершилася підписанням угоди між Національним університетом "Львівська політехніка і Національним гірничим університетом про співпрацю, яку своїми підписами скріпили ректори Юрій Бобало та Геннадій Півняк.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • ЖНАЕУ підписав угоду про співпрацю з Університетом Міссурі
  • Львівські фотографи перемогли у престижному міжнародному конкурсі
  • ІФНТУНГ співпрацюватиме з Опольською політехнікою
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина