У базі 27612 реферата, 363 підручника

 17 липня відбудеться лекція Майкла Стронга: "Смерть університету...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

17 липня 2014 року о 19:30 відбудеться лекція Майкла Стронга: "Смерть університету: чому ми повинні забути про державну освіту". Лекція проходитиме з синхронним перекладом і відбудеться у смарт-кафе BiblioTech (Київ, вул. Саксаганського, 120).

Майкл Стронг – творець проекту FLOW, автор книги "The Habit of Thought: From Socratic Seminars to Socratic Practice" і співавтор книги "Be the Solution: How Entrepreneurs and Conscious Capitalists Can Solve All the World’s Problems".

План лекції: Криза державної освіти. Як державна освіта шкодить економіці. Чому майбутнє за гнучкими освітніми планами і онлайн-навчанням.

В силу яких історичних причин система освіти влаштована саме таким чином, яким вона функціонує зараз, і як вона може бути влаштована інакше? Крім популярної онлайн-освіти, які нові моделі навчання існують і які з’являться найближчим часом? Як скоротити розрив між школою та університетом і зовсім новими потребами сучасного студента?

Тривалість заходу: 2 години. Реєстрація.

За матеріалом Platfor.ma.
Новини за темою:
  • Янукович виступить з лекцією в університеті Кіото
  • Юстейн Ґордер прочитає лекції в українських ВНЗ
  • Юрій Коровайченко: 3 серпня відбудеться засідання робочої групи з доопрацювання законопроекта про вищу освіту
  • Школярам та вчителям Львівщини читають лекції з культури мовлення
  • Шедеври музеїв Італії експонуватимуть у Києві до 5 липня
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина