У базі 27612 реферата, 363 підручника

 МВС: силовики знайшли ксерокопії російських підручників по тактиці ведення...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Українські силовики знайшли копії закордонних навчальних посібників, кинуті терористами. Також були знайдені схеми ураження бронетехніки, списки бойовиків з їх позивними, ксерокопії російських підручників по тактиці ведення бою в місті. Все це терористи кинули в одній з адміністративних будівель Краматорська. Про це УНН повідомили у прес-службі МВС.

"За словами фахівців, навіть побіжний аналіз знайдених документів свідчить про високу організацію терористів, а так само про те, що ними керують добре навчені кадрові офіцери.

Також серед іншого були знайдені схеми ураження бронетехніки, списки бойовиків з їх позивними, ксерокопії російських підручників з тактики ведення бою в місті. Всю цю літературу терористи кинули в одній з адміністративних будівель Краматорська", – йдеться у повідомленні МВС.

За інформацією прес-служби, фахівці відзначають, що цивільні люди без належної освіти не змогли б організувати таку схему розстановки і забезпечення блокпостів, а також знайти іноземні схеми ураження бронетехніки, яких немає у вільному доступі.

"Все знайдене свідчить про те, що терористам постачали не лише техніку і зброю, але і кадрових офіцерів, до завдань яких входив процес навчання терористів на місці", – йдеться у повідомленні.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Десятикласники Вінниччини ще досі не мають усіх підручників
  • В українські школи надійшли тисячі підручників з помилками та образами
  • На Луганщині археологи знайшли літню ставку хана Золотої орди
  • Історики: спільний українсько-російський підручник історії - це нереальність
  • В Академії пожежної безпеки пройшли змагання з армреслінгу серед силовиків Черкаської області
 08.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

S.M.O. Arena fighter
Грати у онлайн гру S.M.O. Arena fighter
Інші ігри

Хмарина