У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОЗ і Медуніверситет ім. Богомольця оскаржили рішення про поновлення на...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Міністерство охорони здоров’я України і Національний медичний університет ім. О.Богомольця оскаржили рішення Печерського суду про поновлення на посаді ректора медуніверситету Віталія Москаленка. Про це повідомив на прес-конференції в УНІАН адвокат, керуючий партнер юридичної фірми "Гвоздій та Оберкович" Валентин Гвоздій.

"Наскільки мені відомо, вже Міністерство охорони здоров’я апеляційну скаргу сьогодні подало, також я підтверджую, що Національний медичний університет ім. Богомольця також сьогодні звернувся з апеляційною скаргою і оскаржив це незаконне, на наш погляд, рішення",- сказав він.

За словами Гвоздія, рішення Печерського суду від 4 липня про поновлення на посаді ректора Москаленка видано лише в "короткому вигляді", тобто в ньому наведена лише вступна та регулятивна частина і не наведено обгрунтування задоволення такого позову.

Разом з тим, Гвоздій звернув увагу, що суд в частині поновлення на посаді ректора допустив "негайне виконання цього рішення".

Адвокат зазначив, що виконання рішення Печерського суді не є можливим через низку юридичних підстав, які він не перерахував, "оскільки це буде відкриття нашої стратегії у цій справі".

За прогнозом Гвоздія, оскільки апеляційні скарги сьогодні подані короткі і немає повного тексту судового рішення, найближчих два тижні справа може тільки "вийти" до Апеляційного суду, а слухатися може за оптимістичними прогнозами, протягом двох – трьох місяців. Він також зазначив, що процедура обрання нового ректора університету Катерини Амосової була повністю дотримана.

"Після вивчення всіх матеріалів, а також процедурних питань при звільненні та призначенні нового ректора, ми не вбачаємо жодного порушення з юридичної токи зору закону, вся процедура була чітко дотримана … і це рішення не узгоджується однозначно з практикою Верховного суду за аналогічними справами",- сказав він.

Ректор Національного медичного університету імені О.Богомольця Амосова назвала рішення Печерського суду "зневагою до позиції колективу, який висловив недовіру пану Москаленку і дав йому можливість брати участь у виборах ректора".

"Це жахлива зневага до позиції колективу і до університетського самоврядування", – додала вона.

"Колектив Національного університету зробить все можливе, щоб довести, що ми є господарями своєю долі, ми будемо наполегливими і будемо добиватися справедливості", – сказала Амосова.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт у свою чергу зазначив, що вибори нового ректора університету були "легітимними і послідовними".

"Мені абсолютно незрозуміло, чому суд першої інстанції ухвалює таке рішення. Це повне безглуздя", – сказав він. За словами Квіта, перевірки діяльності Москаленка довели нецільове використання коштів, "фантастичні зарплати" ректора.

"На жаль, ці факти є правдою і я думаю, що сьогодні не може бути мови про те, щоб такий ректор повернувся своє крісло і наше міністерство також цього не допустить", – додав він.

За матеріалом УНІАН.
Новини за темою:
  • Передача Д.Табачнику медуніверситетів загрожує паралічем системи охорони здоров’я?
  • Донецькі журналісти поскаржилися Генпрокуратурі на адміністрацію ДонНУ
  • У Львові святкували 220-й випуск Львівського медуніверситету ім. Данила Галицького
  • Рішення Чернівецької облради про реорганізацію книгарень оскаржать у суді
  • За хабарництво засуджено викладача Львівського медуніверситету
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина