У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Луганські плавці завоювали 12 медалей на Чемпіонаті України  Русская версия

Луганські плавці завоювали 12 медалей на Чемпіонаті України
Архів новин

Шість золотих, чотири срібних і дві бронзові медалі завоювали студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (ЛНУ). Спортсмени повернулися з Чемпіонату України з плавання, який відбувся в Дніпропетровську. Всього брали участь у змаганнях понад 400 українських плавців.

Титул чемпіона України і золоті медалі завоювали 3 луганських спортсмена – Аліна Вац, Дмитро Друмов та Олексій Іванов. В особистих змаганнях вони показали кращі результати вільним стилем і батерфляєм на різних дистанціях.

Срібло з Дніпропетровська привезли ще 3 студента ЛНУ – Олександр Коваленко, Владислав Букаранов, а також Друмов Дмитро. Ще одну медаль до "запасу" луганчан додав Олексій Іванов, він став бронзовим призером Чемпіонату України.

Крім особистих нагород всі спортсмени брали участь у командних змаганнях. У команді плавці завоювали 3 комплекти медалей – 2 золотих та 1 бронзова.

У луганському ВНЗ розповіли, в такому складі студенти часто їздять на змагання різних рівнів. "Я не пам’ятаю жодного чемпіонату, з якого б ці хлопці повернулися з порожніми руками. Вони завжди приїжджають, так би мовити, укомплектовані медалями, завойовують призові місця та стають чемпіонами", – зазначив голова спортивного клубу ЛНУ Петро Ярошенко.

Після всеукраїнських змагань для деяких плавців настав довгоочікуваний відпочинок, після якого відбудеться підготовка до майбутнього сезону постійної боротьби за перемогу. Однак єдина дівчина серед команди ЛНУ – Аліна Вац – зараз готується до ще більш масштабного змагання – Чемпіонату Європи. Він відбудеться в серпні цього року в Берліні.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У Луганській обласній бібліотеці відкрили виставку до Різдва Христова
  • У Луганській обласній бібліотеці відкрилася виставка "Переяславський вибір Богдана Хмельницького"
  • Луганський національний університет відкриває три нові напрями підготовки
  • У Луганську прозвучить лекція-опера
  • Правоохоронці Луганська розшукують зниклого учня вечірньої школи
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Бил Гейтс, когда стал самым богатым человеком в мире, подумал: "На все воля Божья. Я никогда бы не разбогател, если бы Он этого не хотел. Надо как-то отблагодарить."
Билли построил огромный храм, зажег в нем миллион свечей, вошел и молится:
- Господи, спасибо тебе за все. Не зачти за дерзость господи, но я хочу выразить тебе свою признательность и приглашаю тебя на игру в гольф в это воскресенье... далі
Інші анекдоти

Хмарина