У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Обрано новий склад Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

"Ми хочемо співпрацювати з Громадською радою, тому що потребуємо креативних ідей щодо розвитку освіти", – на цьому наголосив заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський, звертаючись до учасників установчих зборів з питань первинного складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України (МОН), 4 липня 2014 року.

Зокрема, Павло Полянський зазначив, що на черзі після прийнятого нового Закону України "Про вищу освіту" уже стоять рамковий Закон "Про освіту", закони, які регулюватимуть нову модель української школи, дитячого садка, професійного училища. "А також бажаємо, щоб своєю діяльністю ви виправдали очікування громадянського суспільства, свої і найперше – батьків, учнів, студентів та вчителів", – підкреслив заступник міністра.

В установчих зборах також взяли участь голова попереднього складу Громадської ради Ярослав Болюбаш, ініціативна група з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради, 106 представників громадськості, які отримала мандати, зареєструвалися та мали право голосувати на установчих зборах, та ЗМІ.

Учасники зборів проголосували та прийняли рішення, що до складу наступної Громадської ради при Міністерстві освіти і науки увійдуть 101 представник інституту громадянського суспільства. Відповідний наказ щодо нового складу буде розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти.

Нагадаємо, що наказом №552 від 7 червня 2014 утворено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • Кіровоградських учнів переконуватимуть жити і працювати в Україні
  • Випускники Київських духовних шкіл перші на пострадянському просторі отримають офіційно визнані державою документи
  • Стипендія буде складати 1100 грн, однак отримають її лише 50% студентів
  • Стипендія є основним або єдиним джерелом існування для студентів, - юристи Ради
  • У Києві поновилося безкоштовне харчування більше 11,5 тисяч школярів
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Foxy Girl
Грати у онлайн гру Foxy Girl
Інші ігри

Хмарина