У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Бойовики зі Слов’янська зайняли гуртожиток історичного факультету Донецького...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

5 липня 2014 року приблизно о 21:00, в гуртожиток Донецького національного університету (ДонНУ) №3 за адресою вул. Рози Люксембург, 8, з’явилися невідомі люди, озброєні автоматами, які представилися членами "ДНР" і зажадали протягом 20 хвилин звільнити будинок від проживаючих у ньому студентів оскільки там планують розмістити бойовиків "ДНР". Про це виданню "62.ua" повідомили самі студенти.

"Всім мешканцям цього гуртожитку о 21:04 по гучномовному зв’язку повідомили про те, що їх переселяють в інший (4-ий) гуртожиток і з усіма речами потрібно терміново на вихід. Близько 22:00 прибули обіцяні ополченці з озброєнням та припасами. Вели себе адекватно, нікого не ображали. Цікавилися у студентів, чи є їм тепер де ночувати", – розповіли студенти.

За їх словами, їх переселили в інший гуртожиток №4. Але на цей час молодих людей хвилює, що буде з їхніми речами, які вони не змогли забрати зі своїх кімнат в гуртожитку №3.

За матеріалом 62.ua.
Новини за темою:
  • Харківський університет радіоелектроніки відремонтує гуртожиток
  • Харківський університет ім. Каразіна обрав гуртожиток для реконструкції до Євро-2012
  • Харківський політехнічний інститут у кінці квітня здасть в експлуатацію гуртожиток
  • Фонд держмайна не забере у Могилянки гуртожиток
  • Українці зайняли третє місце на чемпіонаті Європи з боксу серед школярів
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

В черном-черном городе, на черной-черной улице, в черном-черном доме, в черно-черной квартире сидят два черных-черных мужика и один говорит другому:
- Никогда больше не буду сам заправлять картриджи!
Інші анекдоти

Хмарина