У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Випускники коледжів Запорізького національного університету отримали дипломи...  Русская версия

Випускники коледжів Запорізького національного університету отримали дипломи молодших спеціалістів
Архів новин

Дипломи молодших спеціалістів отримали 130 випускників Економіко-правничого та 90 випускників Торгового коледжів Запорізького національного університету. Про це повідомляє прес-служба ВНЗ.

Низку літніх урочистих заходів з нагоди вручення дипломів випускникам ЗНУ 2013-2014 навчального року відкрив Торговий коледж ЗНУ. Свої дипломи отримали випускники денної форми навчання цього коледжу спеціальностей "Бухгалтерський облік" (14 випускників) і "Товарознавство та комерційна діяльність" (76 випускників). Від імені керівництва ЗНУ молодих спеціалістів зі святом привітав проректор з питань науково-педагогічної роботи ЗНУ Володимир Волков.

Під час вручення дипломів він побажав їм самореалізації та досягнення поставлених цілей. Звертаючись до випускників, директор Торгового коледжу Тетяна Голомб і викладачі побажали своїм вихованцям не забувати навчальний заклад, який встиг для кожного з них стати рідною домівкою, і, звичайно ж, друзів. Студенти коледжу підготували для випускників святкову програму.

Наступного дня у приміщенні Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені В.Магара відбулася урочиста церемонія вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст" випускникам Економіко-правничого коледжу ЗНУ. На свята завітали не лише вчорашні студенти коледжів, але й їхні батьки та рідні, викладачі, випускники минулих років, а також почесні гості.

Цього року дипломи отримали випускники 7 спеціальностей ЕПК – "Правознавства", "Соціальної роботи", "Розробки програмного забезпечення", "Бухгалтерського обліку", "Фінансів та кредиту", "Фізичного виховання" та "Видавничої справи та редагування".

На початку заходу перший проректор Запорізького національного університету Олександр Бондар привітав випускників і побажав їм успіхів й натхнення у подальшому навчанні та роботі: "Для нас, освітян, подібні заходи – дні, коли ми випускаємо чергових наших учнів у доросле життя, – невичерпне джерело натхнення, свідчення того, що наша праця потрібна всім вам, всьому українському народу. Переконаний, що знання, одержані вами під час навчання в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету, стануть надійною основою для подальшого вашого вдосконалення та побудови кар’єри. Тож хай це свято назавжди залишиться у вашій пам’яті як згадка про найперше вагоме досягнення на шляху до здобуття престижної вищої освіти".

Олександр Григорович вручив дипломи з відзнакою 35 відмінникам усіх спеціальностей, які вони отримали за відмінне навчання й активну участь у науковому, спортивному та культурно-масовому житті ЕПК.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Донецький національний університет знаходиться під загрозою руйнування
  • 45% студентів першого курсу бюджетної форми навчання Львівського національного університету - пільговики
  • У Черкаському національному університеті пройшли читання з нагоди 120-річчя з дня народження Зінаїди Тулуб
  • Випускники загальноосвітніх навчальних закладів можуть зареєструватися в обласній службі зайнятості
  • Три черкаські випускники на ЗНО отримали по 200 балів з двох предметів
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Mr.Snoozleberg 2
Грати у онлайн гру Mr.Snoozleberg 2
Інші ігри

Хмарина