У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Академічна спільнота Львівського університету ветеринарної медицини зібрала...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Майже 18 тисяч гривень зібрав колектив Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ґжицького (ЛНУВМБТ) для потреб українських військових. 5 липня кошти передали через храм свв. Петра і Павла.

Передаючи зібрані кошти ректор ЛНУВМБТ ім. С.Ґжицького Володимир Стибель висловив упевненість, що священики найкраще зможуть загосподарювати ці гроші.

"Військові капелани перебувають у щоденному контакті з нашими солдатами та офіцерами, без зайвих посередників знаходять продукти й усі необхідні на передовій речі, від шкарпеток до бронежилетів. Тому ми точно знаємо, що зібрана академічною спільнотою ветуніверситету невелика фінансова допомога стопроцентно потрапить до адресатів", − підкреслив професор В.Стибель.

Голова профкому ВНЗ Олег Гримак запевнив настоятеля храму отця Степана Суса, що зібрані на потреби військових 17 тис. 925 грн − це лише перший скромний внесок колективу університету для допомоги Збройним Силам України. Збір коштів буде продовжуватись й надалі.

Голова Центру Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, настоятель гарнізонного храму свв. Петра і Павла отець Степан Сус розповів, що завдяки жертводавцям вдалось зібрати для потреб військових, що беруть участь в АТО, вже майже 1,5 млн грн.

Під час зустрічі ректор Володимир Стибель подарував бібліотеці храму двотомник "Пастирські послання Митрополита Андрея Шептицького".

Також попередньо домовлено і про співпрацю університету з Центром Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ. Головний студентський капелан отець Юрій Остапюк висловив упевненість, що студентська спільнота ЛНУВМБТ ім. С.Ґжицького братиме активну участь у духовному житті, молодіжному таборуванні, роботі з дітьми-сиротами, плеканні українських національних традицій.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Ярослав Гінка: Український католицький університет треба звільнити від сплати земельного податку
  • Януш Течке став почесним професором Університету банківської справи НБУ
  • Янукович виступить з лекцією в університеті Кіото
  • Я.Болюбаш вважає достатнім для України наявність 100 університетів
  • Ющенко у Львові зустрівся зі студентами та викладачами Українського католицького університету
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Crazy Flasher 3: The King of Death Match
Грати у онлайн гру Crazy Flasher 3:  The King of  Death Match
Інші ігри

Хмарина