У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Київський університет ім. Б.Грінченка здійснює академічний обмін з Чжецзянським...  Русская версия

Київський університет ім. Б.Грінченка здійснює академічний обмін з Чжецзянським педуніверситетом
Архів новин

У рамках міжнародної співпраці цього навчального року було здійснено академічний обмін з Чжецзянським педагогічним університетом (Китай). П’ять студентів Київського університету імені Бориса Грінченка (КУ) мали змогу безкоштовно навчатися в Університеті в КНР.

Чжецзянський педагогічний університет є одним з найстарших університетів КНР. Його історія ведеться з 1897 року. В університеті щорічно навчаються 23 тис. студентів на освітньо-кваліфікаційному рівні "бакалавр" та майже 14 тис. студентів на освітньо-кваліфікаційному рівні "магістр".

Іноземні студенти вперше вступили до Чжецзянського педагогічного університету у 1979 році. З цього часу близько 20 тис. іноземних студентів навчалися у стінах цього вищого навчального закладу.

Українських студентів гостинно зустріли у Чжецзянському університеті. На навчання до КНР були направлені кращі студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, які вивчають китайську філологію. У китайському ВНЗ дівчата поглибили знання мови та пізнали культурну спадщину китайського народу.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Студенти Запорізького національного університету обрали "Містера ЗНУ – 2010"
  • У Запорізькому національному університеті відбулася університетська конференція "Молода наука-2010"
  • У Запорізькому національному університеті відбувся другий фестиваль української пісні
  • У Запорізькому національному університеті відкрили жіночу Академію шляхетності
  • В одному з київських ВНЗ знайшли бомбу
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

The revenge of the wiener
Грати у онлайн гру The revenge of the wiener
Інші ігри

Хмарина