У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Київський університет ім. Б.Грінченка здійснює академічний обмін з Чжецзянським...  Русская версия

Київський університет ім. Б.Грінченка здійснює академічний обмін з Чжецзянським педуніверситетом
Архів новин

У рамках міжнародної співпраці цього навчального року було здійснено академічний обмін з Чжецзянським педагогічним університетом (Китай). П’ять студентів Київського університету імені Бориса Грінченка (КУ) мали змогу безкоштовно навчатися в Університеті в КНР.

Чжецзянський педагогічний університет є одним з найстарших університетів КНР. Його історія ведеться з 1897 року. В університеті щорічно навчаються 23 тис. студентів на освітньо-кваліфікаційному рівні "бакалавр" та майже 14 тис. студентів на освітньо-кваліфікаційному рівні "магістр".

Іноземні студенти вперше вступили до Чжецзянського педагогічного університету у 1979 році. З цього часу близько 20 тис. іноземних студентів навчалися у стінах цього вищого навчального закладу.

Українських студентів гостинно зустріли у Чжецзянському університеті. На навчання до КНР були направлені кращі студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, які вивчають китайську філологію. У китайському ВНЗ дівчата поглибили знання мови та пізнали культурну спадщину китайського народу.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Європейський університет Віадрина пропонує стипендії для українців
  • Українським вченим запропоновано стипендії для навчання в Європейському університеті Флоренції
  • У Черкаському національному університеті пройде конференція "Проблеми математичної освіти"
  • Студентам чернівецького університету продовжили канікули для економії енергоносіїв
  • Кримський агроуніверситет продовжив зимові канікули з метою економії газу
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина