У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В абітурієнтів із Криму та Сходу прийматимуть документи для вступу до ВНЗ...  Русская версия

В абітурієнтів із Криму та Сходу прийматимуть документи для вступу до ВНЗ без військового квитка
Архів новин

У зв’язку із неможливістю роботи військових комісаріатів Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим, пов’язаною з подіями, що відбуваються на території зазначених регіонів, Міністерство освіти і науки України (МОН) рекомендує керівникам вищих навчальних закладів забезпечити прийом документів для вступу згідно з переліком, визначеним Умовами прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, від громадян вказаних регіонів без надання ними посвідчення про приписку (військового квитка) (лист МОН від 04.07.2014 №1/9-348).

У подальшому зобов’язати громадян, які будуть зараховані на навчання, оформити посвідчення про приписку (військовий квиток) за місцем фактичного навчання та проживання.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Порушено кримінальну справу за фактом використання підроблених документів для участі в зовнішньому оцінюванні 2008 pоку
  • Кримський агроуніверситет продовжив зимові канікули з метою економії газу
  • 2 лютого розпочинає роботу система "Конкурс" для інформування українських абітурієнтів
  • У Криму судитимуть студента, що "роздягнув" викладача в Photoshop
  • У Кримському центрі зайнятості навчатимуть 10-ти новим професіям
 07.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина