У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Києво-Могилянській академії створено бізнес-інкубатор iCubator  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У Києво-Могилянській академії запустився бізнес-інкубатор iCubator, мета якого – допомогти українським стартапам з виходом та збором коштів на краудфандінгових платформах Kickstarter, InDiegogo та інших.

Засновником проекту виступив Центр розвитку інновацій при Національному університеті "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) при підтримці одного з піонерів українського венчурного бізнесу – компанії "Техінвест".

Проект iCubator буде надавати повний спектр послуг, починаючи від перевірки ідеї та підготовки до виходу на Kickstarter до реєстрації юрособи в США і створення компанії, яка займається серійним виробництвом. Натомість у стартапу попросять відсоток від зібраних коштів.

У планах засновників iCubator – займатися SMM-підтримкою проектів, надавати юридичний супровід, допомагати у зйомці відеороликів, написанні текстів для закордонної преси і складанні бізнес-планів. У інкубатора вже є попередні домовленості з Академією наук України, Києво-Могилянською бізнес-школою та іншими навчальними закладами про надання менторської підтримки стартапів.

За словами CEO "Техінвест" Віктора Рудака, його компанія буде допомагати інкубатору знаходити бізнес-партнерів, менторів та корисні контакти серед зарубіжних IT-компаній.

Директор проекту Євген Грабов розповів AIN.UA, що команда проекту поки що укомплектована не повністю: зараз iCubator шукає юристів, копірайтерів та менеджерів проектів. До роботи зі стартапами також будуть залучатися талановиті студенти та випускники Могилянки.

За матеріалом АИН.
Новини за темою:
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • Інтернет-платформа "Академія Навичок" презентувала проект онлайн лекцій від українських ВНЗ
  • Академія Cisco Львівської політехніки отримала нагороду за досягнення у підготовці фахівців мережевого обладнання
  • Терористи-кавказці захопили академію у Стаханові
  • Суд відмовився посадити президента Академії медичних наук під домашній арешт
 04.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Crazy Flasher 3: The King of Death Match
Грати у онлайн гру Crazy Flasher 3:  The King of  Death Match
Інші ігри

Хмарина