У базі 27618 реферата, 364 підручника

 12 липня Міжнародний інститут бізнесу запрошує відвідати День відкритих дверей  Русская версия

12 липня Міжнародний інститут бізнесу запрошує відвідати День відкритих дверей
Архів новин

12 липня 2014 року об 11:30 Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) запрошує відвідати День відкритих дверей "Один день в МІБ".

Під час заходу гості зможуть: отримати максимально повну інформацію про навчальні програми та унікальних методи навчання в МІБ; зануритися в атмосферу навчального закладу; відвідати заняття і побачити навчальний процес своїми очима; дізнатися думку студентів, які вже навчаються на програмах МІБ; задати питання викладачам і співробітникам Інституту.

У День відкритих дверей буде проводитися реєстрація заявок на навчання, яка дасть право на отримання персональних знижок від вартості навчальних програм.

Програма: 11:00 Початок реєстрації. 11:30 – 12:15 Презентація програм МІБ. 12:15 – 13:00 Майстер-клас на тему: "Фінансовий інтелект: можливості для нефінансистів" Бистрова В.О. 13:00 – 13:30 Неформальне спілкування, відповіді на запитання.

У цей день гості зможуть детальніше ознайомитися з портфелем програм МІБ: 1. Програми MBA: Executive MBA International Executive MBA General MBA

2. Друга вища освіта – Національна програма МБА "Магістр бізнес-адміністрування" з видачею державного диплома і можливістю отримання додаткового іноземного диплома Римської бізнес-школи.

3. Міжнародні кваліфікації за напрямами: Маркетинг (The Chartered Institute of Marketing, CIM). Фінансовий менеджмент (The Chartered Institute of Management Accountants, CIMA). PR (The Chartered Institute of Public Relations, CIPR). Управління виробництвом (Федерального союзу з організації робочих процесів, виробництва та розвитку підприємств, REFA).

4. Програми управлінського розвитку: Відкриті тренінги, семінари. Корпоративні програми. Pre-MBA.

Вхід вільний. Щоб відвідати День відкритих дверей, заповніть заявку на участь. Адреса: Київ, Брест-Литовське шосе, 8А.

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) на сайті "Освітній портал"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Історичний музей Дніпропетровська запрошує школярів на дивовижну екскурсію
  • Львівський інститут менеджменту пропонує курси "Еліта нації"
  • У Львівському інституті банківської справи обговорять україно-польський досвід у реалізації принципів Болонської декларації
  • У києвському інституті відбулася пожежа
  • Двох курсантів юридичного інституту МВС затримали за збут наркотиків в Івано-Франківську
 04.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Заходит в автобус ОМОНовец с калашом, садиться на сиденье, автомат кладет на колени дулом на соседа.
сосед:
-Э-э,полегче,вдруг выстрелит...!
ОМОНовец:
- Ну и хрен с ним ,перезаряжу!
Інші анекдоти

Хмарина