У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Росія збирається судитися за скіфське золото, якщо його повернуть Україні  Русская версия

Росія збирається судитися за скіфське золото, якщо його повернуть Україні
Архів новин

Росія консультується з юристами, щоб отримати скіфське золото, яке музей Нідерландів збирається повернути Україні. Про це міністр культури Російської Федерації Володимир Мединський повідомив 3 липня на засіданні Ради з міжнаціональних відносин.

"Міністерство культури звернулося до відомої міжнародної юридичної компанії, яка, як ми сподіваємося, до цього не дійде, у разі суду, буде захищати наші інтереси", – заявив Володимир Мединський.

За його словами, Нідерланди у відповідь на офіційні звернення кримських музеїв, пообіцяли розглянути питання щодо колекцій скіфського золота до кінця вересня.

Нагадаємо, у Міністерстві культури України раніше повідомили, що МЗС Королівства Нідерланди підтвердило визнання всіх експонатів виставки державною власністю України.

Раніше повідомлялося, що виставка золота скіфів, на яке претендує Росія, анексувавши Крим, залишиться в Амстердамі до вересня. Роботу виставки продовжили з політичних міркувань.

За матеріалом Тиждень.
Новини за темою:
  • Олімпіаду з російської мови виграла дочка заступника Д.Табачника
  • Російська мова повернеться в школи через місяць
  • Ірина Фаріон прокоментувала указ Дмитра Табачника про проведення конкурсу з російської мови "Лукомор’є"
  • На Луганщині археологи знайшли літню ставку хана Золотої орди
  • В Україні вперше проводять Всеукраїнську олімпіаду з російської мови
 04.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина