У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Києві викладатимуть кримськотатарську мову  Русская версия

У Києві викладатимуть кримськотатарську мову
Архів новин

З 11 липня 2014 року в Інституті філології Київського національного університету ім. Т.Шевченка (КНУ) набиратимуть студентів на вивчення кримськотатарської мови. Новий курс викладатимуть на кафедрі тюркології.

"Ця спеціальність була в університетах Сімферополя – Таврійському національному університеті імені В.Вернадського й Кримському інженерно-педагогічному. Через окупацію росіянами Криму кафедри вирішили перенести на материкову Україну. А саме у нашому інституті запропонував відкрити цю спеціальність ректор КНУ ім. Т.Шевченка академік Леонід Губерський", – розповідає професор Григорій Семенюк, директор Інституту філології.

В інститут цієї весни перевели вчитися 36 студентів із Криму. Серед них є й кримські татари.

"Думаю, введення цієї мови є вимогою часу, адже кримськотатарська – третя за популярністю в Україні. Завдяки її запровадженню ми готуватимемо фахівців із цієї мови для викладання в інших навчальних закладах", – відзначив Григорій Семенюк.

Всього у Інституті філології викладають 33 мови. Серед них, крім європейських, – хінді, арабська, китайська, японська та інші. На стажування за кордон навчальний заклад відправляє щорічно 140 студентів.

За матеріалом Громадський простір.
Новини за темою:
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • Невикористані місця державного замовлення повернуто замовникам, - МОН
  • Олімпіаду з російської мови виграла дочка заступника Д.Табачника
  • Уряд затвердив план вдосконалення вивчення і викладання англійської мови
  • Львівському національному університету імені І.Франка урізали держзамовлення
 04.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Весам не стоит планировать на этот день новые начинания, важные встречи, активный отдых. День склоняет к инертности, мечтательности. Импульс для действий будут часто давать эмоции. Возможна фиксация на определенных желаниях, ощущениях, в том... далі
Інші гороскопи

Хмарина