У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені: чіпси шкідливі для мозку дітей  Русская версия

Вчені: чіпси шкідливі для мозку дітей
Архів новин

Вчені Брістольського університету (Велика Британія) провели дослідження і з’ясували, що чіпси – вкрай шкідлива їжа для дітей 3-4 років. У цьому віці відбувається активний розвиток головного мозку і будь-яка шкідлива їжа може негативно вплинути на когнітивні процеси дитини в майбутньому.

Чіпси містять у своєму складі глутамат натрію або підсилювач смаку, тому картопляні чіпси перешкоджають правильному функціонуванню дитячого мозку. Крім того, ця речовина викликає звикання.

У цьому продукті є велика кількість жирів і канцерогенів, що утворюються під час смаження в киплячому маслі. Звикання і висока калорійність – фактори, що запускають процеси ожиріння, цукрового діабету. Відомо, ці хвороби безпосередньо пов’язані з розумовими здібностями людини.

Основна небезпека для мозку – акриламід, який знаходиться в складі всіх чіпсів. Він є з медичної точки зору мутагеном і канцерогеном. Акриламід здатний утворитися природним шляхом. Основний спосіб – термічна обробка величезної кількості продуктів, у тому числі картоплі, кави, хліба і каш, шоколаду, крекерів, мигдаля.

Враховуючи властивості чіпсів, вчені не рекомендують їх вагітним жінкам.

За матеріалом АМН.
Новини за темою:
  • Учені виявили уразливість у системі безпеки людського мозку
  • Учені розпочали проект з симуляції людського мозку Human Brain Project
  • У Таджикистані до шкільної програми ввели обов’язковий курс вивчення ісламу
  • Велика Британія не буде відраховувати зі своїх університетів дітей українських чиновників
  • У РФ склали список з 100 фільмів для вивчення у школах
 04.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина