У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Міносвіти України відбулося засідання робочої групи щодо проведення конкурсного...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

3 червня 2014р. в Міністерстві освіти і науки України (МОН) відбулося третє засідання робочої групи з питань удосконалення процедури проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, організації наукового процесу в університетах. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Під час засідання радник Міністра освіти і науки Максим Стріха наголосив, що всі процедури Міністерства мають бути максимально відкритими та наближеними до їх учасників. За його словами, робочій групі необхідно також врахувати ухвалений Верховною Радою України Закон "Про вищу освіту", згідно з яким процедура конкурсного відбору потребує модернізації.

"Теми проектів наукових досліджень і розробок будуть визначати університети, але в межах тих бюджетних призначень, які визначить Міністерство освіти", – зазначив радник міністра.

Як підкреслив Максим Стріха, МОН проводитиме оцінювання наукових рівнів університетів, що включатиме низку наявних показників закладу та того, що планується.

"Ці показники будуть враховуватися для об’єктивного розподілення коштів для університетів. Необхідно врахувати і потенціал, і план дій наукових досліджень", – пояснив радник міністра.

Він також звернув увагу робочої групи на збереження зовнішньої незалежної експертизи відбору проектів наукових досліджень і розробок університетами.

Враховуючи необхідність приведення нормативно-правових актів до нової редакції Закону "Про вищу освіту", що потребує додаткового часу, робоча група погодилась, що конкурсний відбір проектів у 2014 році проходитиме в рамках існуючої процедури.

У зв’язку з цим, під час засідання учасниками робочої групи вирішено зосередити всі зусилля, щоб до початку оголошення конкурсу відбору проектів, який оголосять після 20 серпня, затвердити нові форми та порядок проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Нагадаємо, що протягом місяця над проектом нормативно-правових актів працювали чотири робочих підгрупи за технічним, гуманітарним, соціо-економічним, математико-природничим напрямами, що вносили пропозиції до положень, за якими здійснюватиметься процедура формування тематики та конкурсного відбору проектів досліджень, експертизи анотованих звітів, підбиття підсумків виконання фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних розробок та їхнього фінансування за рахунок коштів державного бюджету.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • В УДПУ визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з політології
  • У Чернігові юні філософи та релігієзнавці змагаються за першість на Всеукраїнському турнірі
  • В ЧНУ ім. Богдана Хмельницького обговорили проблематику Української революції 1917 – 1921 років
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
 04.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина