У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Маріупольському державному університеті пройшли три випускні вечори  Русская версия

У Маріупольському державному університеті пройшли три випускні вечори
Архів новин

2 липня 2014 року в Маріупольському державному університеті (МДУ) завершилася низка випускних вечорів. Всього в 2014 році ВНЗ випустив 1477 дипломованих бакалаврів, спеціалістів та магістрів, 154 з них отримали диплом з відзнакою. Про це повідомляє прес-служба ВНЗ.

У вітальному слові ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов зазначив, що нинішні випускники вступають у доросле життя в непростий час, але у них є великі переваги: молодість, енергія, знання. "Я бажаю вам миру, любові, благополуччя і великих професійних успіхів! Нехай диплом, який ви сьогодні отримаєте, принесе вам радість і щастя. Щасливої ​​дороги!"

За успішне навчання, активну наукову і громадську діяльність випускниця спеціальності "Міжнародні відносини", солістка ансамблю "Промінь" Ірина Кокуріна була удостоєна іменної стипендії Президента України, її колега Гордана Крутій – стипендії Верховної Ради України, випускниця спеціальності "Журналістика" Дарина Харамурза – стипендії імені В’ячеслава Чорновола. Ряд студентів неодноразово отримували іменну стипендію ректора МДУ.

Крім того, цього року відбувся перший випуск фахівців-філологів італійської мови. У відповідному слові випускники висловили подяку своїм викладачам і керівництву університету, а також згадали, що диплом бакалавра вони отримували з рук Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні Фабріціо Романо.

Вручення дипломів в Маріупольському державному університеті – це справжнє свято для випускників та їх батьків. За доброю традицією організатори прагнуть зробити кожну церемонію не тільки урочистою, а й яскравою, що запам’ятовується.

Першими довгоочікуваний диплом отримали випускники економіко-правового факультету. Їх випускний проходив у вигляді театральної постановки "Мерсі Боку, ЕПФ". Перейнявши девіз мушкетерів "Один за всіх, і всі за одного", студенти та випускники прагнули передати атмосферу дружби і взаємодопомоги, що панує в стінах рідного факультету.

Не менш яскравим був випускний вечір у стилі Шерлока Холмса, підготовлений для дипломованих фахівців трьох факультетів: філологічного, іноземних мов та грецької філології.

Важливо відзначити, що більшість випускників освітньо-кваліфікаційного рівнів "Спеціаліст" і "Магістр" вже працевлаштовані. Вони успішно застосовують отримані знання і навички, працюючи як у Маріуполі, так і в інших містах. Кращі випускники, які протягом навчання активно займалися наукою, отримали рекомендації до вступу в аспірантуру МДУ.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • ЖНАЕУ підписав угоду про співпрацю з Університетом Міссурі
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • В Україні пройшли олімпіади з івриту, польської, румунської та угорської мов
  • ІФНТУНГ долучається до створення нового Єгипетсько-Українського університету
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №722

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина