У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Європейський інститут дизайну оголошує конкурс на 27 магістерських стипендій...  Русская версия

Європейський інститут дизайну оголошує конкурс на 27 магістерських стипендій для навчання в Італії та Іспанії
Архів новин

Європейський інститут дизайну (IED) оголошує про старт конкурсу для молодих творчих людей зі всього світу. Переможці отримають одну з 27 міжнародних стипендій на навчання за магістерськими програмами в 2014-2015 навчальному році в Мілані, Римі, Турині, Венеції, Флоренції, Мадриді або Барселоні.

У конкурсі можуть брати участь молоді люди у віці від 22 до 40 років з будь-яких країн. Найбільш успішні учасники отримають можливість навчатися у магістратурі за напрямами дизайну, моди, візуальних комунікацій і менеджменту.

Тема конкурсних проектів – "Дизайн для кращого світу". Студентам пропонується замислитися над самим поняттям творчості. У сучасному світі бути творчим значить бути допитливим, вміти ризикувати, відчувати, незалежно мислити, винаходити нове. Але насамперед творчість – це уміння помічати те, чого не помічають інші. Творець змінює світ на краще, створюючи нові продукти, знаходячи інноваційні рішення, описуючи звичні речі з нової точки зору. В роботі конкурсанти повинні розкрити свою креативну енергію, але в той же час донести ідею призначення об’єкта, а також приділити увагу стійкості навколишнього середовища та екологічності. Своїм проектом студенти повинні "дати світові кращий дизайн". Форма проекту може бути абсолютно будь-якою: дизайн в одязі, інтер’єрі, графіка, бренд-дизайн, промисловий дизайн, фотографія.

Обрані проекти і зображення будуть опубліковані на сайті www.creativediary.net. Тут конкурсні роботи можна буде оцінити та прокоментувати.

Переможця конкурсу визначить експертне журі. Подати проекти на конкурс можна до 1 вересня 2014 року.

Європейський інститут дизайну – міжнародна освітня мережа. Навчання побудоване на принципі італійської матриці, що передбачає можливість отримання академічних дипломів першого рівня, проходження трирічних програм, магістерських курсів, курсів підвищення кваліфікації за напрямами дизайну, моди, візуальних комунікацій, менеджменту. Філії IED знаходяться в Мілані, Римі, Турині, Венеції, Флоренції, Кальярі, Мадриді, Барселоні, Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • У ЗНУ на конкурсі молодіжних проектів представили штучне дерево-генератор та дизайнерські лавки для міста
  • Українські міста вперше можуть взяти участь у європейському конкурсі iCapital
  • УВАГА: Розпочався конкурс з обрання членів Наукового комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

-Боже!
-Да, Адам!
-Боже, что было вчера? Где мои ребра?
-Ну, ты же сам вчера девочек вызывал!

Інші анекдоти

Хмарина