У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти України затвердило особливі умови для вступників Донецької та...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Міністерство освіти і науки України затвердило зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, що регламентують особливості проведення вступної кампанії в Донецькій і Луганській областях (наказ МОН №759 від 26.06.20014, зареєстрований в Мінюсті 1 липня 2014р. за №710/25487). Про це 3 липня повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН).

Як зазначається у повідомленні, прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі для вступників з Донецької та Луганської областей розпочинається 11 липня.

Завершення прийому заяв та документів у паперовій або електронній формі на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти – о 12:00 15 вересня.

Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і проходять співбесіду, складають вступні екзамени у вищих навчальних закладах – о 18:00 7 вересня. Співбесіди та вступні екзамени проводяться з 8 до 15 вересня.

Завершення прийому заяв та документів від вступників, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах – 7 вересня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 4 до 15 вересня.

Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти – 7 вересня. Вступні екзамени проводяться з 8 до 15 вересня.

Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступають на навчання за скороченими програмами підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та бакалавра – о 18:00 7 вересня. Фахові вступні випробування проводяться з 4 до 15 вересня.

Рейтинговий список вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше 12:00 16 вересня.

Перший строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18:00 18 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12:00 19 вересня.

Другий строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18:00 21 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12:00 22 вересня.

Третій список вибору вступниками місця навчання закінчується о 18:00 24 вересня.

Зарахування вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей, на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти відбувається: за державним замовленням не пізніше 15:00 25 вересня; за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання державного замовлення відповідного напряму (спеціальності)) не пізніше 1 жовтня.

Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • В українських школах вводять курси "Цікава екологія" та "Корисні навики"
  • У Запорізькому національному університеті відбувся другий фестиваль української пісні
  • Взимку в Україні з’являться два нових штами грипу
  • Академія наук вищої школи України засудила Д.Табачника
  • НАН України опрацьовує шляхи акумуляції енергії з поновлюваних джерел
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Rotting Onslaught
Грати у онлайн гру Rotting Onslaught
Інші ігри

Хмарина