У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Криму 2,5 тисяч вчителів проходять підвищення кваліфікації  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Близько 2,5 тис. вчителів Криму розпочали навчання на курсах підвищення кваліфікації керівних і педагогічних працівників. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти, науки і молоді Криму.

Станом на 1 липня вже завершили навчання на курсах 13 тис. 624 особи (266 груп), у тому числі 1 тис. 186 (21 група) вчителів історії і суспільствознавства, які з 1 вересня будуть викладати своїм учням новий навчальний предмет "Історія Росії".

Продовжують навчання 2226 осіб (32 групи), у тому числі 1603 особи (24 групи) вчителів російської мови і літератури. Всього в червні-липні курсову підготовку пройдуть понад 23 тис. педагогів по 24 категоріям, які вивчать особливості російського законодавства у галузі освіти.

З 2 по 7 червня в Криму відбувся перший модуль першого етапу підвищення кваліфікації керівних, педагогічних та інших працівників освітніх організацій. Для того, щоб протягом тижня необхідні лекції встигли прослухати понад 20 тис. педагогів, були підготовлені 24 майданчики, на яких працювали 36 викладачів.

За матеріалом Крымское информационное агентство.
Новини за темою:
  • У Києві поновилося безкоштовне харчування більше 11,5 тисяч школярів
  • Вінницькі вулиці патрулюють шкільні вчителі
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
  • Латиниця чи кирилиця? У МОН відбулись слухання щодо майбутнього кримськотатарської мови
  • У перший день вступної кампанії було подано майже 100 тисяч заяв
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина