У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Привабливі люди рідше хворіють  Русская версия

Привабливі люди рідше хворіють
Архів новин

Експерти з Університету Цинциннаті (США) довели, що краса є важливим чинником здоров’я. Виявляється, зовнішні дані людини можуть вплинути на розвиток деяких захворювань.

Дослідження допомогли встановити, що ризик розвитку захворювань пов’язаний з тим, наскільки приваблива людина. Вчені відзначили, що красиві люди рідше хворіють на діабет, страждають від дзвону у вухах, гіпертонії чи астми.

Експерименти довели, що ступінь привабливості людини впливає на ймовірність виникнення депресії, підвищеного тиску та інших проблем зі здоров’ям. Таким чином, чим привабливіша людина, тим рідше її загальне здоров’я піддається небезпеці.

Привабливість дозволяє людині рідше брати лікарняні й скаржитися на нездужання. Крім того, у красивих людей не так часто розвиваються різні психічні розлади.

Щоб визначити, як краса відбивається на житті людей, учені провели масштабне дослідження, в якому проаналізували стан здоров’я і зовнішні дані 15 тисяч добровольців.

В експерименті брали участь чоловіки і жінки з різними зовнішніми даними. Їх показники були досліджені у віці 24-35 років. Вчені спостерігали за учасниками з того моменту, коли їм виповнилося 10 років.

За матеріалом ВЕК.
Новини за темою:
  • Вчені визначили "термін придатності" людського мозку
  • Під час навчання мозок людини зазнає значних змін
  • Людина має здатність інстинктивно вираховувати неправду
  • Генетики зрозуміли, чому люди по-різному реагують на запахи
  • У Мексиці знайшли посуд із людськими рештками
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5567

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина