У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Ужгородський національний університет планує увійти до Асоціації університетів...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

П’ять литовських ВНЗ – Вільнюський університет, Університет Миколаса Рьомеріса, Литовський медичний університет, Каунаський технологічний університет і Каунаський університет Вітаутаса Великого – розпочали наукову та освітню співпрацю з Ужгородським національним університетом (УжНУ), повідомляє прес-служба ВНЗ.

Ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка під час робочої поїздки до Литви мав зустрічі з представниками вищих навчальних закладів і домовився про співробітництво: "Ставилася ціль – налагодження контактів з провідними вишами Литви та обговорювалася можливість спільних програм – як наукових, так і щодо обміну студентами!

Програми стосуються наукової співпраці з литовськими університетами, допомоги у реалізації освітніх програм в УжНУ, допомоги у входженні ужгородського вишу до Міжнародного консорціуму університетів та Асоціації університетів Європи.

"У рамках співпраці між університетами здійснюватиметься обмін студентами, навчання протягом семестру у дружніх ВНЗ, реалізовуватиметься програма подвійних дипломів та відбуватиметься обмін студентів, що беруть участь у практиках", – відзначив Володимир Смоланка.

За матеріалом Ужгород.net.ua.
Новини за темою:
  • У Запорізькому національному університеті відбулася університетська конференція "Молода наука-2010"
  • Студенти Запорізького національного університету обрали "Містера ЗНУ – 2010"
  • У Запорізькому національному університеті відбувся другий фестиваль української пісні
  • У Запорізькому національному університеті відкрили жіночу Академію шляхетності
  • Вищий госпсуд визнав законною забудову 8,46 га території Київського національного університету
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина