У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Ужгородський національний університет планує увійти до Асоціації університетів...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

П’ять литовських ВНЗ – Вільнюський університет, Університет Миколаса Рьомеріса, Литовський медичний університет, Каунаський технологічний університет і Каунаський університет Вітаутаса Великого – розпочали наукову та освітню співпрацю з Ужгородським національним університетом (УжНУ), повідомляє прес-служба ВНЗ.

Ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка під час робочої поїздки до Литви мав зустрічі з представниками вищих навчальних закладів і домовився про співробітництво: "Ставилася ціль – налагодження контактів з провідними вишами Литви та обговорювалася можливість спільних програм – як наукових, так і щодо обміну студентами!

Програми стосуються наукової співпраці з литовськими університетами, допомоги у реалізації освітніх програм в УжНУ, допомоги у входженні ужгородського вишу до Міжнародного консорціуму університетів та Асоціації університетів Європи.

"У рамках співпраці між університетами здійснюватиметься обмін студентами, навчання протягом семестру у дружніх ВНЗ, реалізовуватиметься програма подвійних дипломів та відбуватиметься обмін студентів, що беруть участь у практиках", – відзначив Володимир Смоланка.

За матеріалом Ужгород.net.ua.
Новини за темою:
  • Уряд не планує підвищувати стипендії весь 2011 рік
  • Ректор Національного медуніверситету отримав ще один орден Ярослава Мудрого
  • Таврійський національний університет імені Вернадського переїхав до Києва
  • Львівському національному університету імені І.Франка урізали держзамовлення
  • У Київському політехнічному університеті контролюють вибір студентів на голосуванні?
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина