У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Лише один келих вина або пива у 14 років може підштовхнути підлітка до...  Русская версия

Лише один келих вина або пива у 14 років може підштовхнути підлітка до алкоголізму
Архів новин

Дослідники Вермонтського університету (Канада) довели, що раннє вживання алкоголю може стати причиною пияцтва у майбутньому.

Вчені відзначають, що люди, які пробують алкогольні напої у 14-річному віці вже у 16 років з вірогідністю у 70% стануть на шлях пияцтва, повідомляє британське видання The Daily Mail. У дослідженні взяли участь понад 2 тис. підлітків з Англії, Ірландії, Франції та Німеччини.

Раннє вживання алкоголю є однією з найпоширеніших причин подальшого пияцтва. Серед інших факторів – особистісні якості людини, такі як пошук нових відчуттів, генетика, родинна спадковість, структура мозку.

Так, розмір мозку впливає на ставлення людини до алкоголю. Чим більший мозок, тим більша вірогідність вживання алкоголю. Поєднання та аналіз усіх цих причин дасть змогу науковцям з’ясувати, чи є у людини схильність до алкоголізму.

Вживання хоча б одного келиха "гарячого" напою може стати причиною для подальшого пияцтва. На думку канадських дослідників, це можливо через те, що у підлітків такий досвід асоціюється з ризиковістю та "дорослим" життям. За словами доктора Х’ю Джеревана, період з 14 до 16 років є критичним у житті молодої людини, оскільки саме тоді формується ставлення до алкоголю.

"Відтягнення "знайомства" підлітка з алкоголем на півроку або рік може стати вирішальним втручанням у його долю", – зазначає дослідник Вермонтського університету.

Разом із тим, науковці уточнюють: пияцтвом, на їхню думку, вважається триразове перебування у стані сильного алкогольного сп’яніння.

За матеріалом Espreso.tv.
Новини за темою:
  • Google і Twitter працюють над створенням спільного новинного сервісу
  • Надшвидкого робота-гепарда навчили долати перешкоди
  • Ъ: у катастрофі "Протона" звинуватили конструкторів
  • Вчені: у дуже молодих батьків діти частіше хворіють на аутизм
  • Закрито один з найстаріших університетів Греції
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Весам стоит потратить первую часть дня на подтверждение своего статуса, урегулирование интересов или другие официальные церемонии. В это время несложно придерживаться законов и порядков, осуществлять юридические процедуры. Можно уточнять договоренности... далі
Інші гороскопи

Хмарина