У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Острозька академія запрошує на спільну польсько-українську магістерську...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Інститут східних студій Варшавського університету (Польща) разом з Національним університетом "Острозька академія" (НаУОА) запрошують до навчання на спільній польсько-українській магістерській програмі "Східні студії".

Ця магістерська програма, що пропонує подвійний польсько-українській диплом, оголошує набір студентів на навчальний рік 2014/15.

Найкращі за рейтингом навчання студенти в межах дворічної програми навчання отримують можливість повністю оплаченого піврічного навчання у Варшавському університеті (Польща).

Навчальна програма пропонує не тільки отримати якісну європейську освіту, досвід та нові можливості особистого зростання, а й можливість одержання одразу двох магістерських ступенів: українського диплому "магістр політології" в Національному університеті "Острозька академія" та польському магістерського диплому Master of Arts in Politics (M.А.) від Варшавського університету. Фінансову підтримку програмі надає Інститут східних студій Варшавського університету (http://www.studium.uw.edu.pl).

Щонайменше третина курсів протягом двох років навчання в межах програми викладаються польською та англійською мовою, решта – українською. Студенти мають можливість отримати ґрунтовні знання з політичного, економічного та правового розвитку країн Східної Європи в сучасному світі.

Вартість: бюджет або контракт – 8500 грн/рік (загальна вартість за весь період навчання – 17040 грн) чи 6280 грн/рік (заочна форма навчання).

За матеріалом Biggggidea.com.
Новини за темою:
  • Студентів запрошують до палеолітичної археологічної експедиції в Івано-Франківській області
  • Луганські студенти запрошують на прем’єру опери Джоаккіно Россіні "Шлюбний вексель"
  • Патріарх Філарет візьме участь у випуску Київської православної богословської академії
  • Одеський національний економічний університет запрошує на навчання
  • Студенти Луганської державної академії культури і мистецтв провели суботник
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Настоящий друг проверяется деньгами, женщинами, и свободной квартирой.
Інші анекдоти

Хмарина