У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В Україні затверджено обсяги державного замовлення на підготовку робітничих...  Русская версия

В Україні затверджено обсяги державного замовлення на підготовку робітничих кадрів
Архів новин

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 року №212 "Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2014 році". Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України (МОН).

МОН спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та організаціями роботодавців України опрацьовано обсяги державного замовлення на підготовку робітничих кадрів для державних потреб.

У 2014/2015 навчальному році планується прийняти на навчання до професійно-технічних навчальних закладів за державним замовленням майже 163 тисячі робітничих кадрів за 35 напрямами економічної діяльності та 5,6 тис. молодших спеціалістів.

Розподіл державного замовлення у 2014 році за галузями економіки становить: для промисловості – 51,1 тис. осіб; будівництва – 25,4 тис. осіб; транспорту та зв’язку – 18,4 тис. осіб; легкої промисловості – 9,1 тис. осіб; громадського харчування та торгівлі – 31,7 тис. осіб; сфери обслуговування – 11,2 тис. осіб; сільського господарства – 13,5 тис. осіб.

Виконавцями державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у новому навчальному році визначено 983 професійно-технічні навчальні заклади, підпорядковані Міністерству освіти і науки України.

Визначальна роль у формуванні державного замовлення відведена регіональним органам влади і органам управління освітою, що закріплено статтею 9 Закону України "Про професійно-технічну освіту", якою до повноважень обласних державних адміністрацій віднесено визначення за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти, обсягів підготовки кваліфікованих робітників відповідно до потреб загальнодержавного та регіональних ринків праці.

Одночасно, державними професійно-технічними навчальними закладами України у 2014 році буде випущено на ринок праці майже 169 тисяч кваліфікованих робітничих кадрів.

З доведеним обсягом для державних професійно-технічних навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, у розрізі напрямів підготовки та професій (спеціальностей) можна ознайомитися у додатку.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • «Україна має затвердити державну програму морських досліджень», – директор департаменту МОН
  • «Україна має виразну присутність на Антарктиці і повинна її відстоювати», – Лілія Гриневич
  • «Побудова сучасної професійної освіти потребує тісної співпраці з бізнесом», – Лілія Гриневич на підписанні меморандуму з Будівельною палатою України
  • «Побудова сучасної професійної освіти потребує тісної співпраці з бізнесом», – Лілія Гриневич на підписанні меморандуму з Будівельною палатою України
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
 03.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина