У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Луганському національному університеті провели пілотний проект для студентів...  Русская версия

У Луганському національному університеті провели пілотний проект для студентів зі спецмедгрупи
Архів новин

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка (ЛНУ) замість занять традиційної фізкультурою в спеціальних медичних групах студенти проходять реабілітацію. У Вузі підвели підсумки цього пілотного проекту, повідомляє прес-служба.

Ідея нововведення була в тому, щоб студентам спеціальної медичної групи дати можливість отримувати необхідні фізичні навантаження. Для цього в ЛНУ реабілітацію ввели в навчальний процес.

В Внз запевняють, що результати позитивно вражають. З листопада 2013 і до кінця навчального року оздоровилися понад 350 студентів, з них близько 100 пройшли повторний курс. Для кожного з них розроблялась реабілітаційна програма з встановленою системою навантажень. Вона залежала від стану здоров’я студентів. Хлопці відвідували масаж, голковколювання, ЛФК, вправи для відновлення зору, фізіо-, механо – і психотерапію, а також вчилися спеціальній техніці самомасажу для домашнього оздоровлення.

Керівник відділу з питань реабілітації студентів з особливими освітніми потребами ЛНУ Ірина Клименко розповіла про важливість такого нововведення: "Зазвичай студенти спецмедгрупи займаються фізкультурою за індивідуальним графіком. Як правило, все зводиться до написання реферату на певну тему. У нас же все по-іншому. У відведений час на фізкультуру студенти отримують всі необхідні процедури відповідно до встановленого діагнозу".

У Вузі відзначили, що методика стосується не тільки людей з інвалідністю, а й усіх, хто з якихось причин звільнений від занять фізкультурою. Крім того, реабілітацію проходять всі бажаючі студенти ЛНУ. Наприклад, без процедур не обходяться спортсмени, які отримали травми під час тренувань або змагань. Реабилитоги допомагають їм відновитися.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Прокуратура вимагає повернути з незаконного володіння два гуртожитки Національного авіаційного університету
  • За підсумками курсу «Інформаційні технології в бізнесі» військовослужбовці отримали спільні дипломи норвезького університету NORD та Вінницького НТУ
  • ДНУ ім. О.Гончара провели просвітницький захід до Всесвітньої кампанії «16 днів проти гендерного насильства»
  • 14 студентів Університету імені Альфреда Нобеля отримали подвійні європейські дипломи
  • Ректори та проректори університетів також будуть змушені подавати е-декларації
 02.07.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №1641

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина